• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Столичні фінінспектори встановили збитки в Інституті економіки природокористування та сталого розвитку НАН України
  Опубликовано: 2015-10-08 11:13:38

  Під час планової ревізії в Інституті економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України фахівці Держфінінспекції в м. Києві встановили порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів на суму майже 142 тис. грн. Контрольний захід охопив період з 01.01.2011 по 01.08.2015.

  Зокрема, посадові особи наукової установи зайво виплачували заробітну плату працівникам, яких утримували понад штат, а також окремим співробітникам, які перебували у відрядженнях, не пов’язаних з виконанням функцій інституту.Через це було зайво витрачено понад 95 тис. грн.

  Крім того, витрати на оплату комунальних послуг не включали до собівартості науково-дослідних робіт, через що покривали їх не коштом спецфонду, а за рахунок асигнувань загального фонду державного бюджету.

  Також в науковій установі нараховували доходи за виконані роботи по факту надходження коштів, а не на дату виникнення зобов’язань, через що недоотримали власних надходжень на суму 30 тис. грн.

  За допущені порушення 1 особу притягнуто до адміністративної відповідальності.

  Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Шевченківського району м. Києва.

  Прес-служба Держфінінспекції в м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Украина планирует получить транш МВФ после завершения миссии: у Зеленского назвали сроки  В Минсоцполитики пояснили, при каком доходе назначается субсидия  На Донеччині нанесено збитків аграрному товариству на 22 млн грн  До уваги платників податку на прибуток підприємств  Про сплату ПДФО ФОП на загальній системі оподаткування за результатами річного декларування  Фізособи – власники декількох об’єктів нежитлової нерухомості, розміщених в різних населених пунктах, для звірки даних звертаються до органу ДПС  До уваги платників, які обирають спрощену систему оподаткування  До увагу платників єдиного податку четвертої групи  Щодо проведення через РРО розрахунків за товар за попередню (авансову) оплату або з відстроченням платежу  Як заповнюється графа «Порядковий номер за рік за видом декларації» податкової декларації з плати за землю?
  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  24 сен, 18:00

  23 сен, 14:45

  23 сен, 11:00

  22 сен, 16:00

  22 сен, 15:00

  22 сен, 13:15

  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.