• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Столичні фінінспектори встановили збитки в Інституті економіки природокористування та сталого розвитку НАН України
  Опубликовано: 2015-10-08 11:13:38

  Під час планової ревізії в Інституті економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України фахівці Держфінінспекції в м. Києві встановили порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів на суму майже 142 тис. грн. Контрольний захід охопив період з 01.01.2011 по 01.08.2015.

  Зокрема, посадові особи наукової установи зайво виплачували заробітну плату працівникам, яких утримували понад штат, а також окремим співробітникам, які перебували у відрядженнях, не пов’язаних з виконанням функцій інституту.Через це було зайво витрачено понад 95 тис. грн.

  Крім того, витрати на оплату комунальних послуг не включали до собівартості науково-дослідних робіт, через що покривали їх не коштом спецфонду, а за рахунок асигнувань загального фонду державного бюджету.

  Також в науковій установі нараховували доходи за виконані роботи по факту надходження коштів, а не на дату виникнення зобов’язань, через що недоотримали власних надходжень на суму 30 тис. грн.

  За допущені порушення 1 особу притягнуто до адміністративної відповідальності.

  Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Шевченківського району м. Києва.

  Прес-служба Держфінінспекції в м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Британія обклала податком надприбутки нафтогазових компаній  До уваги самозайнятих осіб, які одночасно є найманими працівниками (застрахованими особами)  Доходи отримані у вигляді процентів, нарахованих на поточний (депозитний) рахунок у банківській установі: що у декларації про майновий стан і доходи?  Великі платники зменшують фінансовий результату до оподаткування на суму від’ємного значення об’єкта оподаткування з особливостями  Особливості заповнення реєстраційної заяви за формою № 1-ПДВ особами, які проводять господарську діяльність менше ніж 12 місяців  Чи є об’єктом оподаткування акцизним податком операції списання знищеного, зіпсованого, втраченого підакцизного товару?  Податковий календар на 30 травня 2022 року  Набрали чинності норми законодавства про працю щодо посилення захисту прав працівників  Закон України № 2260: мораторій на проведення податкових перевірок у період дії воєнного стану  Затверджено порядок надання органами місцевого самоврядування контролюючим органам в електронному вигляді інформації про виділення земельних ділянок
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.