• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • НКЦПФР інформує про результати свого чергового засідання
  Опубликовано: 2018-07-18 08:41:52

  НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) оприлюднює результати засідання регулятора фондового ринку, що відбулося  17 липня 2018 року.

   

  За результатами розгляду питань порядку денного прийняті такі рішення:

   

  1.Щодо проекту розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг «Про затвердження Переліку відомостей про стан індивідуального пенсійного рахунку застрахованої особи в недержавному пенсійному фонді – суб’єкті другого рівня системи пенсійного забезпечення, які є складовою персональної електронної облікової картки застрахованої особи, та Порядку обміну інформацією між Пенсійним фондом і адміністраторами недержавних пенсійних фондів – суб’єктів другого рівня системи пенсійного забезпечення»

  прийнято рішення

  із зауваженнями

  2. Про затвердження Змін до Плану роботи Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на 2018 рік та Змін до Плану роботи Комітетів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на 2018 рік

  прийнято рішення

  3. Про схвалення проекту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Про затвердження Порядку ведення реєстру оцінювачів, які можуть проводити незалежну оцінку у випадках, встановлених законодавством про цінні папери та акціонерні товариства» (для оприлюднення)

  рішення схвалено

  (для оприлюднення)

  4. Щодо схвалення проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку на 2018 рік»

  прийнято рішення

  5. Про надання Гінзбургу О. Л. письмового погодження щодо набуття істотної участі у професійному учаснику фондового ринку ПрАТ «Українська міжбанківська валютна біржа»

  прийнято рішення

  6. Щодо анулювання ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку – депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності депозитарної установи ТОВ «КАПІТАЛ-СТАНДАРТ»

  прийнято рішення

  7. Про розгляд скарги Державного підприємства «Українська авіаційна транспортна компанія» від 21.05.2018 № 267 на постанову про накладення санкції за правопорушення на ринку цінних паперів від 03.05.2018 року № 703-ЦД-1-Е

  прийнято рішення

  8. Щодо реєстрації випуску та проспекту емісії акцій Акціонерного товариства «АСВІО БАНК»

  прийнято рішення

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.