• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • МХП запрошує партнерів для будівництва в Україні першого акумулятора «зеленої» електроенергії
  Опубликовано: 2020-07-06 16:30:08

  Агрохолдинг МХП Юрія Косюка запрошує бізнес-партнерів для реалізації інноваційного проекту зі спорудження акумуляторної системи накопичення відновлювальної електроенергії, передає УНН із посиланням на пресслужбу компанії.

  У МХП нагадали, що останнім часом технології акумулювання енергії стають все більш популярними, а "зелена" електроенергія істотно дешевше. Так, у 2020 році один кВт-год ємності акумуляторної батареї коштує в середньому на 87% менше, ніж у 2010 році, що говорить про можливість масового впровадження цих технологій у майбутньому.

  Статусу великих гравців ринку прагнуть досягнути провідні країни та міжнародні компанії. Мова, серед іншого, про акумулятор компанії Tesla Inc, побудований у Південній Австралії, китайський проект "Energy storage-станція" в Даляні, масштабну energy storage-систему "поза лічильником" (behind-the-meter) у США та Канаді від компанії Honeywell.

  Україна - також серед цих країн. Гігантська батарея може з'явиться у Вінницькій області - там свій проект "ENERGY STORAGE-проект" потужністю 25 МВт розгорнула компанія МХП.

  Тепер МХП шукає бізнес-партнера - компанію, яка володіє технологіями та обладнанням BESS. Відповідний тендер МХП оголосив на своєму відкритому електронному майданчику.

  "Під час пошуку технологій ключовими технічними параметрами, які є важливими для вибору оптимального рішення є: вид технології акамуляції електроенергії, швидкість заряду та розряду, споживання електроенергії на власні потреби, діапазон температур екслпуатації, номінальна ємність батареї в одному контейнері, термін експлуатації, постійна напруга блоків акамуляторів, наявність наступних автоматичних систем: захисту від перезаряду, перегріву, пожежної сигналізації та пожежогасіння, а також вентиляції та кондиціонування", - уточнили в компанії.

  У МХП пояснили, що завдяки BESS людство зможе отримати безперервний та надійний потік енергії з відновлюваних джерел. Це має важливе значення для досягнення повного технічного потенціалу сонячних і вітряних електростанцій, а також електромобілів.

  "Тому компанія МХП запрошує ключових світових енергетичних компаній-лідерів до співпраці для пошуку найкращих глобальних технологій накопичення енергії та спільної реалізації інноваційного проекту", - резюмують у МХП.

  Ірина Макаренко

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.