• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Рада посилила відповідальність за спалення лісу: що зміниться
  Опубликовано: 2021-02-19 17:00:21

  Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект № 3526 щодо посилення захисту лісів, запобігання пожежам на землях лісового та водного фонду, торфовищах та на землях інших категорій. Відповідне рішення підтримав 311 народних депутатів, передає кореспондент УНН.

  Деталі

  Відповідно до пояснювальної записки, метою проекту Закону є посилення захисту лісів посилення захисту лісів, запобігання пожежам на землях лісового та водного фонду, торфовищах та на землях інших категорій, підвищення ефективності управління та контролю у цій сфері, посилення адміністративної відповідальності за порушення правил пожежної безпеки в лісах, сільськогосподарських угіддях та інших природних екосистемах.

  Так, згідно з документом, відтепер знищення або випалювання лісів тягне за собою штраф у розмірі від 180 до 360 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3 тис. грн — 6,1 тис. грн) і на посадових осіб — від 900 до 1260 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 15,2 тис. грн до 21,4 тис. грн). Такі ж самі штрафи передбачені за зниження або пошкодження рослинності на землях водного фонду.

  Крім того, ті самі дії, вчинені в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду тягнуть за собою штраф від 360 до 720 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (6,1 тис. грн — 12,2 тис. грн), а на посадових осіб — від 1260 до 1800 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (21,4 тис. грн — 30,6 тис. грн).

  Саша Картер

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  В Минсоцполитики назвали расходы на 50 тысяч гривен, которые не повлияют на субсидию  До уваги суб’єктів господарювання, які застосовують ПРРО  Податкова соціальна пільга при нарахуванні ПДФО застосовується до всієї заробітної плати за місяць  Інформація для платників екологічного податку  За порушення законодавства про працю застосовуються штрафні санкції  Підсумки кампанії декларування 2021 – на Дніпропетровщині бюджет отримає 149 млн гривень  Фахівці Головного управління ДПС у Дніпропетровській області прийняли участь у робочій групі по боротьбі з нелегальним обігом пального  Надходження акцизного податку за січень-квітень 2021 року склали майже 22,4 млрд гривень  В Украине появится перерасчет за некачественные коммунальные услуги  Средняя пенсия у женщин в Украине на 30% меньше, чем у мужчин
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.