• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • З початку року за результатами перевірок АЗС донараховано 350 млн грн штрафних санкцій
  Опубликовано: 2021-04-30 11:31:58

  Головне управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє.

  ДПС активізовано діяльність у напрямі боротьби з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним в Україні. Для цього, зокрема, податківці беруть участь у міжвідомчих регіональних робочих групах, створених при обласних держадміністраціях.

  Так, Нафтогазовою Асоціацією України надано перелік по 475 суб’єктам господарювання, які на їх думку, працюють з порушенням чинного законодавства.

  За результатами доперевірочного аналізу отриманої інформації на наявність ризиків проведено 324 та розпочато 13 перевірок, встановлено 238 порушень законодавства з питань обігу пального, донараховано більш ніж
  25 млн грн штрафних та фінансових санкцій.

  Загалом з початку року ДПС для запобігання та виявлення порушень законодавства платниками податків, які здійснюють торгівлю пальним, проведено 745 фактичних перевірок АЗС, до порушників законодавства застосовано 350 млн грн штрафних (фінансових) санкцій.

  Крім того, за результатами контрольно-перевірочних заходів з незаконного обігу вилучено 592,9 тис. літрів пального на загальну суму 15,5 млн грн, а саме:

  - дизельного пального – 304,6 тис. літрів на суму майже 7,6 млн грн;

  - бензину А-92 – 39,9 тис. літрів на суму 972,8 тис. грн;

  - бензину А-95 – 205,2 тис. літрів на суму 6,4 млн грн;

  - газу скрапленого – 43,2 тис. літрів на суму 621,4 тис. гривень.

  За результатами контрольно–перевірочних заходів припинено діяльність 25 АЗС та вилучено 86 одиниць обладнання, за допомогою якого здійснювався незаконний продаж пального, на загальну суму 8 млн гривень.

  Нагадаємо, що з метою подолання критичної ситуації на нафтогазовому ринку відповідно до протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 03.03.2021 № 29 активізовано діяльність міжвідомчих регіональних робочих груп для проведення спільних заходів з метою боротьби із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним в Україні, створених при обласних Державних адміністраціях рішенням Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 року.

  Представники Державної податкової служби разом з представниками національної поліції, ДФС, ДСНС, Держархбудінспекції, Держпраці, Держекоінспекції, Держпродспоживслужби, Мін’юсту та органів прокуратури постійно беруть участь у 26 постійно діючих робочих групах та спільних заходах з відпрацювання підприємств, які працюють з ознаками ризиків порушення законодавства з питань обігу пального.

   

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Якщо у розрахунковому документі при реалізації підакцизних товарів не зазначено код УКТ ЗЕД , законодавством передбачена відповідальність  До уваги суб’єктів господарювання, які використовують один транспортний засіб доставки пального декілька разів на добу!  Частка будівлі сільськогосподарського товаровиробника здається її власником в оренду: що з податком на нерухомість?  Які платежі з метою оподаткування вважаються «роялті»?  Повідомлення про подання пояснень та копій документів щодо ПН/РК, реєстрацію яких зупинено, можливо подати в електронному вигляді  Оновлені формати єдиної звітності розміщено в Реєстрі форм електронних документів  Запрошуємо взяти участь в опитуванні щодо рівня корупції в органах ДПС  Чи може ФОП, яка надає в суборенду житлові приміщення та/або нежитлові приміщення, застосовувати другу групу платників єдиного податку?  Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Деклараційна кампанія 2021»
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.