• Главная
  • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
  • АРХИВ
  • Финансисту
  • Бухгалтеру
  • Малому бизнесу
  • Аналитика
  • Реклама
  • Контакты
  • RSS feed
  • Издается с 9 сентября 2005 года
  • Змінили протягом бюджетного року місцезнаходження: куди сплачувати ПДФО та подавати Розрахунок?
    Опубликовано: 2021-07-22 15:37:05

    Головне управління ДПС у м. Києві інформує, що у разі зміни місцезнаходження, пов’язаного зі зміною адміністративного району, суб’єкт господарювання, до закінчення поточного бюджетного року, сплачує податок на доходи фізичних осіб за попереднім місцезнаходженням.
    Водночас, Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску подається за основним місцем обліку, тобто до контролюючого органу за новим місцезнаходженням.
     
    Довідково: Наказом Міністерства фінансів України від 09 грудня
    2011 року № 1588 затверджено Порядок обліку платників податків і зборів, відповідно до п. 10.13 розд. X якого, у разі зміни місцезнаходження суб’єкта господарювання – платника податків сплата визначених законодавством податків і зборів після такої реєстрації здійснюється таким платником податків за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду.
    До закінчення року платник податків обліковується в контролюючому органі за попереднім місцезнаходженням (неосновне місце обліку) з ознакою того, що він є платником податків до закінчення року, а в контролюючому органі за новим місцезнаходженням (основне місце обліку) – з ознакою того, що він є платником податків з наступного року.

    Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

    Новости рубрики:


    Налоговая амнистия. В бюджет поступило 1,5 млн грн за три недели



    Про оподаткування ПДФО грошової компенсації, що виплачується звільненим військовослужбовцям



    Сума комунальних платежів відшкодовується податковим агентом фізособі – орендодавцю за договором оренди: що з ПДФО?



    Про відповідальність ФОП за неподання або несвоєчасне подання декларації про отримані доходи



    До уваги юридичних осіб – платників податку на нерухомість



    Чи може юрособа – платник єдиного податку четвертої групи подати розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва з уточненими показниками окремо від податкової декларації?



    РРО та/або ПРРО при продажу квитків на відвідування культурно-спортивних і видовищних закладів не застосовуються



    До якої дати платник сплачує орендну плату за земельні ділянки державної і комунальної власності у разі припинення або розірвання договору оренди?



    За порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД передбачена відповідальність



    Дані про залишки пального та про обсяг обігу пального подаються електронними засобами зв’язку у формі електронних документів




    E-FINANCE.COM.UA
    Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
    Тел.: +380-50-441-7388

    bigmir)net TOP 100
    Яндекс.Метрика

    Яндекс цитирования
    © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
    При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.