• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Google створить у Новій Зеландії інженерний підрозділ для розвитку технологій штучного інтелекту
  Опубликовано: 2021-07-28 15:00:59

  Корпорація Google створить в Новій Зеландії інженерний підрозділ, який працюватиме над новими рішеннями в сферах розвитку штучного інтелекту і захисту конфіденційності. Про це повідомляє видання The New Zealand Herald з посиланням на регіонального директора технологічної компанії Каролін Рейнсфорд.

  Деталі

  Новий структурний підрозділ Google, як очікується, не тільки стане основною базою для існуючої команди інженерів з США, але і дозволить створити робочі місця для жителів Нової Зеландії. За словами Рейнсфорда, деякі інженери корпорації вже переїхали з Маунтін-В’ю (штат Каліфорнія, США) в Окленд і у Новій Зеландії почала працювати “мінімально необхідна команда”, хоча компанія очікує, що незабаром вона істотно виросте за рахунок місцевих співробітників. “Google конструктивно працює з... урядовими установами і (адміністрація корпорації) впевнена, що повна команда інженерів буде зібрана до кінця року”, — сказала вона.

  Також в місцевому підрозділі Google повідомили про те, що компанія інвестувала значні кошти в створення “виділеного з’єднання для хмарного сервісу Google Cloud у Новій Зеландії”. Це, пояснили в корпорації, дозволить користувачам підключитися до нових, надпотужних центрів обробки даних Google у Сіднеї і Мельбурні. “Виділене з’єднання в Окленді вмонтує Нову Зеландію в глобальну інфраструктурну магістраль Google, що дозволить наростити швидкість обробки даних і забезпечити їх повну безпеку”, — розповів Урс Хельзле, який очолив інженерний підрозділ Google у Новій Зеландії.

  В даний час в новозеландському підрозділі Google працюють близько 50 осіб, проте майже всі вони зайняті або в галузі управління, або в сфері технічної підтримки. У сусідній Австралії в підрозділі компанії працюють більше 1,8 тис. осіб, оскільки там розквартировані розробники сервісів Google Maps і Google Photos.

  Доповнення

  Google остаточно відправить на віддалену роботу 20% своїх співробітників. Ще близько 60% співробітників компанії будуть проводити три дні в офісі і два дні віддалено. Решта 20% зможуть подати заявку на переведення в інший офіс Google.

  Олексій Супрун

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.