• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • МВФ і Україна попередньо домовились про виділення траншу на $700 мільйонів
  Опубликовано: 2021-10-24 12:00:58

  Міжнародний валютний фонд і уряд України уклали попередню угоду на рівні персоналу щодо продовження програми кредитування й виділення Україні траншу в розмірі близько 700 мільйонів доларів.

  Про це йдеться в офіційному повідомленні МВФ, поширеному в понеділок.

  «Команда МВФ і українська влада досягли угоди на рівні персоналу щодо політики підтримки реформ у країні в контексті угоди про резервне кредитування Stand-by», – зазначається в повідомленні.

  Як підкреслили у Фонді, це відкриває шлях для реалізації першого перегляду та запиту щодо продовження програми Радою директорів Фонду.

  «Завершення першого перегляду дозволить виплатити (Україні. – Ред.) 500 мільйонів SDR (близько 700 мільйонів доларів США)», – зазначили у Фонді.

  При цьому уточнюється, що домовленість між МВФ і Україною є «оновленим набором економічної, фінансової та структурної політики», що має на меті подолання кризи, спричиненої пандемією COVID-19. При цьому робиться акцент на збереження макроекономічної та фінансової стабільності, зменшення вразливості, а також подолання ключових перепон для приватних інвестицій.

  Відновлена програма зосереджуватиметься на п’яти основних напрямах.

  По-перше, йдеться про повернення фінансової політики України до умов, які відповідають стійкості середньострокового боргу. Водночас повинна надаватися підтримка соціально незахищеним особам, а також посилюватися адміністрування доходів та зменшуватися рівень фіскальних ризиків.

  По-друге, підкреслюється необхідність забезпечити незалежність Нацбанку України та зосередити монетарну політику на зниженні інфляції до її цільового рівня.

  По-третє, потрібно забезпечити умови фінансової стабільності банків, щоб пожвавити банківське кредитування приватного сектора.

  По-четверте, однією з головних цілей для України залишається боротьба з корупцією, у тому числі, реалізація судової реформи.

  По-п’яте, як підкреслили у МВФ, необхідно зменшити роль держави та корпоративних інтересів в економіці України для покращення бізнес-середовища, зміцнення корпоративного управління, залучення інвестицій та збільшення економічного потенціалу.

  «Угода, а також запит уряду (України. – Ред.) щодо продовження програми до кінця червня 2022 року підлягають затвердженню з боку керівництва Фонду та Виконавчої ради МВФ. Продовження неухильної реалізації міцної політики у цих сферах – відповідно до цілей програми та узгоджених зобов’язань – відкриє шлях для проведення Виконавчою радою МВФ перегляду, який очікується в листопаді», – підкреслили у Фонді.

  Инф. finance.ua

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  До уваги ФОП, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, та членів фермерського господарства  Про термін сплати збору за місця для паркування транспортних засобів  Визначення бази справляння туристичного збору у разі погодинного розміщення осіб у місцях тимчасового проживання  Щодо подання скарги на ППР або інше рішення контролюючого органу  Які нерезиденти (іноземні юридичні компанії, організації) зобов’язані стати на облік у контролюючих органах?  Визначення належності до підакцизних товарів палив рідких, на основі газойлів, розчинників та розріджувачів  Суб’єкт господарювання, який має ліцензію на роздрібну торгівлю пальним, може здійснювати продаж пального в безготівковій формі  Інформація для платників, які обрали четверту групу єдиного податку  Дії ФОП – «єдинників» у разі порушення умов перебування на спрощеній системі оподаткування  Щодо сплати податку на нерухомість нерезидентами – власниками нерухомого майна на території України
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.