• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Грузинський TBC Bank розглядає купівлю банку в Україні – Forbes
  Опубликовано: 2021-11-26 15:30:24

  Один із найбільших банків Грузії TBC Bank планує купівлю українського банку Піреус Банк. Потенційна вартість банку – до $17 млн, повідомляє Forbes.

  Видання повідомляє, що двоє з чотирьох, не пов'язаних між собою, співрозмовників на українському фінансовому ринку підтвердили інтерес грузинських банкірів до Піреус Банку в Україні.

  "Вони (TBC Bank - ред.) досить давно дивляться у бік України, прицінювалися до кількох банків", – цитує Forbes топменеджера однієї з фінансових держструктур.

  Зі свого боку Піреус Банк також шукає потенційних покупців. Співрозмовник із менеджменту Піреус Банку підтвердив Forbes, що банк справді проходить "неспішний due diligence".

  "Власники Піреус Банку хочуть активізувати процес продажу", – підтверджує інвестбанкір виданню, який брав участь в одній із нещодавніх операцій із продажу банку в Україні.

  Фінансовий аналітик ICU Михайло Демків зазначив, що банк вже давно виставлений на продаж і греки скорочують свою присутність за кордоном.

  Угода з Піреус Банком поки що знаходиться на початковій стадії і може не відбутися, повідомляє Forbes. Директор TBC Bank зі зв'язків із медіа та інвесторами Золтан Салай не підтвердив і не спростував виданню інтерес до України.

  Інвестбанкіри оцінюють Піреус Банк від $12,5 до $17,4 млн. "Виправданим" такий діапазон також назвав ексзаступник директора департаменту фінстабільності НБУ Євген Дубогриз.

  "Піреус, це не банк-ліцензія, а працюючий бізнес, хоч і не високорентабельний", – зазначив фінаналітик ICU Михайло Демків виданню.

  TBC Bank (Tbilisi Business Centre) – банківська група в Грузії з часткою ринку майже 40% за кредитами та депозитами. Акції банку котируються на Лондонській фондовій біржі. Банк також інвестував у TBC Uzbekistan $22 млн і обслуговує роздрібних клієнтів через необанк Space.

  Піреус Банк був заснований у 1994 році під назвою "Левада". У вересні 2007 року грецький Piraeus Bank SA купив 99,6% акцій банку за $75,3 млн. Станом на 1 жовтня капітал Піреус Банку складає 671 млн грн. Він займає 37 місце за активами серед 71 банку в Україні.

  Наталия Фреик

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.