Компанія «Сингента» з початку воєнних дій на території України спрямувала на підтримку співробітників та постраждалих від російської агресії 40 млн грн (а з урахуванням зміни курсу – 60 млн грн). Про це розповів керівник відділу стратегії та операційного розвитку Олексій Стеценко, передає УНН.
«Наша компанія допомагала і продовжує допомагати співробітникам, їх родинам та близьким. За час війни ми зберегли всіх співробітників, які побажали залишитися з компанією. Також забезпечили необхідною на службі в ЗСУ амуніцією і допоміжним обладнанням всіх співробітників і членів їхніх сімей, що були призвані або ж добровільно доєдналися до лав ЗСУ», – поділився Олексій Стеценко.
При цьому керівник відділу стратегії та операційного розвитку компанії «Сингента» додає, що серед співробітників не менше ніж 50 займалися чи займаються волонтерством.
«Вони допомагали евакуювати людей з гарячих точок, шукали і доставляли гуманітарну допомогу. Збирали спільнокоштом гроші на автомобілі і дрони. Влаштовували акцію із дитячими малюнками для підтримки бойового духу наших захисників. Рятували і підгодовували домашніх улюбленців, і просто були і залишаються людьми. Українцями», – додає він.
При цьому Олексій Стеценко переконаний, що агропродовольчий сектор після Перемоги буде сильнішим і продуктивнішим.
«Ми розвинемо нові експортні маршрути, створимо нові інфраструктурні проєкти в західній частині України, метою яких буде полегшення експорту зерна. Ці об’єкти працюватимуть і як хаби-накопичувачі для експорту продуктів харчової та переробної промисловості. А можливо й не тільки таких продуктів», – ділиться Олексій Стеценко.
«Ми підтримуємо аграріїв у полях, допомагаючи їм вирішувати поточні проблеми, – вчасно і з раціональним використанням ресурсів. Надаємо доступ до фінансових інструментів, приймаємо зерно в якості оплати. Використовуємо векселі, банківські гарантії та аграрні розписки», – каже він.
За його словами, у компанії «Сингента» вірять в майбутнє аграрної України і долучаються до його створення вже зараз, продовжуючи постачати виробничі ресурси для українських фермерів.
Ольга Петрів
Джерело: УНН
e-finance.com.ua