За даними прес-служби Держкомстату, за січень–липень 2005 року експорт давальницької сировини становив 13,2 млн. доларів США і зменшився в порівнянні з січнем–липнем 2004 року майже у 2 рази. Найбільші поставки української давальницької сировини здійснювалися до Німеччини, Російської Федерації, Сполученого Королівства, Австрії та Бельгії. У структурі експортованої давальницької сировини переважали такі групи товарів: котли, машини, апарати і механічні пристрої; чорні метали; аеронавігаційні або космічні апарати; фармацевтична продукція; прилади і апарати; різні інші товари.
У той же час, до України імпортовано готової продукції, що виготовлена з давальницької сировини, на 12,3 млн. дол. (зменшення в порівнянні з січнем–липнем 2004 року у 1,9 рази).
За січень–липень 2005 року в Україну надійшло іноземної давальницької сировини на 970,2 млн. дол., що менше ніж у січні–липні минулого року на 8,7%. Основні надходження давальницької сировини здійснювалися з Російської Федерації, Німеччини, Італії, Угорщини, Польщі, Франції та Австрії. У структурі імпорту давальницької сировини переважали: енергетичні матеріали, нафта та продукти її перегонки; електричні машини і устаткування; вовна; бавовна (тканини); полімерні матеріали, пластмаси; хімічні штапельні волокна; руди, шлаки та зола; нитки синтетичні або штучні.
Обсяг експорту готової продукції, виготовленої з імпортованої давальницької сировини, становив 1475,8 млн. дол. і збільшився у порівнянні з січнем–липнем 2004 року на 4,6%. Найбільша питома вага припадала на одяг текстильний; органічні хімічні сполуки; чорні метали; папір та картон; котли, машини, апарати і механічні пристрої; електричні машини і устаткування; полімерні матеріали, пластмаси; енергетичні матеріали, нафту та продукти її перегонки.