• Главная
  • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
  • АРХИВ
  • Финансисту
  • Бухгалтеру
  • Малому бизнесу
  • Аналитика
  • Реклама
  • Контакты
  • RSS feed
  • Издается с 9 сентября 2005 года
  • Хто має сплачувати податок на нерухомість у разі, якщо вона є сумісною власністю кількох осіб?
    Опубликовано: 2015-06-08 09:14:41

    Співвласники нерухомості можуть узгоджувати між собою, хто з них сплачуватиме податок

    Фахівці Голосіївської податкової повідомляють, що у разі, коли об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділений в натурі, платником податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є одна з таких осіб-власників, визначена за їх згодою, якщо інше не встановлено судом.

    Фізичні особи – співвласники такої житлової нерухомості, можуть повідомити контролюючий орган про визначеного платника податку. Для цього необхідно звернутись з письмовою заявою за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника житлової нерухомості.

    Якщо ж об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, або в сумісній власності кількох осіб і поділений між ними в натурі, то платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку.

    Нагадаємо, визначення платника податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, в разі перебування житлової та/або нежитлової нерухомості у спільній частковій або спільній сумісній власності кількох осіб передбачено підпунктом 266.1.2 статті 266 Податкового кодексу України.

    ДПІ у Голосіївському районі ГУ ДФС у м. Києві

    Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

    Новости рубрики:


    Налоговая уменьшит количество проверок бизнеса на 20%



    В Кабмине предлагают повысить прожиточный минимум до 4200 грн в месяц



    Щоб перейти на спрощену систему оподаткування з 2020 року, необхідно подати заяву не пізніше 16.12.2019 (включно)



    У платіжному дорученні як «Платник» зазначено підприємство, а у полі «Призначення платежу» – прізвище працівника: чи має право на податкову знижку працівник?



    Про форми фінансової звітності, які подають платники податку на прибуток підприємств за національними стандартами



    Послуги з формування кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів у Кваліфікованого надавача ЕДП ІДД ДПС надаються безкоштовно



    Комісіонер – резидент надав послуги комітенту – нерезиденту з придбання товару на території України: оподаткування ПДВ



    З 01.01.2020 змінюються реквізити бюджетних рахунків



    Украина и Китай будут обмениваться телепрограммами



    НКРЭКУ согласовала повышение тарифов Укрэнерго




    E-FINANCE.COM.UA
    Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
    Тел.: +380-50-441-7388

    bigmir)net TOP 100
    Яндекс.Метрика

    Яндекс цитирования
    © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
    При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.