• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Хто має сплачувати податок на нерухомість у разі, якщо вона є сумісною власністю кількох осіб?
  Опубликовано: 2015-06-08 09:14:41

  Співвласники нерухомості можуть узгоджувати між собою, хто з них сплачуватиме податок

  Фахівці Голосіївської податкової повідомляють, що у разі, коли об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділений в натурі, платником податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є одна з таких осіб-власників, визначена за їх згодою, якщо інше не встановлено судом.

  Фізичні особи – співвласники такої житлової нерухомості, можуть повідомити контролюючий орган про визначеного платника податку. Для цього необхідно звернутись з письмовою заявою за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника житлової нерухомості.

  Якщо ж об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, або в сумісній власності кількох осіб і поділений між ними в натурі, то платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку.

  Нагадаємо, визначення платника податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, в разі перебування житлової та/або нежитлової нерухомості у спільній частковій або спільній сумісній власності кількох осіб передбачено підпунктом 266.1.2 статті 266 Податкового кодексу України.

  ДПІ у Голосіївському районі ГУ ДФС у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Международные резервы Украины выросли за счет новых займов  Зеленский подаст в Раду законопроект о повышении минимальной зарплаты до 5 тысяч  Про строки сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  Платники Дніпропетровщини за січень – липень 2020 року спрямували до бюджетів усіх рівнів та єдиного внеску майже 34,6 мільярдів гривень  Закон України № 466: про порядок вручення податкової вимоги  Закон України № 466: з 01.07.2020 ставки рентної плати за заготівлю деревини застосовуються з урахуванням розподілу лісів за поясами  Юридичні особи, які за підсумками 2019 року отримали бухгалтерський дохід понад 20 млн грн, подають декларацію за півріччя  Співпраця з фіктивними підприємствами – відповідальність перед законом  Закон України № 466 вніс зміни, які вплинули на подання звітності постійними представництвами нерезидента  За порушення вимог зберігання спирту і алкогольних напоїв у місцях зберігання, не внесених до Єдиного реєстру, передбачена відповідальність
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.