• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Опубліковано рейтинг зарплат програмістів України, Польщі, Німеччини та США – НВ
  Опубликовано: 2021-11-25 14:45:35

  Зарплати українських програмістів тепер вищі, ніж у Польщі. НВ Бізнес спільно з Korn Ferry порівняв рівень зарплати IT-фахівців в Україні з іншими країнами, а також виділив найпопулярніші мови програмування.

  За даними видання, у 2020-2021 роках кількість ФОП, що спеціалізуються на комп'ютерних та інформаційних послугах в Україні, зросла на 40 відсотків. А експорт IT-послуг із України за 9 місяців 2021 року зріс на 35 відсотків. Виторг вітчизняного IT-бізнесу досяг $4,84 млрд — фактично рівня всіх 12 місяців минулого року.

  Підвищений попит на таких фахівців вплинув і на те, скільки тепер заробляють у цій галузі.

  Для більшості позицій цей рівень зарплат вищий, ніж у Польщі.

  За даними Korn Ferry, найпопулярнішими мовами програмування є Java, JavaScript, C++, PHP, також Python.

  Головні чинники зростання – пандемія коронавірусу та віддалений формат роботи. У світі відбувається глобальна диджиталізація бізнесу: компанії зі сфер фінансів, роздрібної торгівлі, енергетики, охорони здоров'я та інших індустрій переходять у диджитал формат та потребують дедалі більшої кількості фахівців.

  Також активно розвиваються нові сфери та напрямки в IT. Зокрема, з'явилися MLOps фахівці за аналогією з DevOps та DataOps експертами. Це результат стрімкого зростання машинного навчання, нових методів обробки та збереження даних.

  Спостерігається зростання запитів на кіберзахист. Минулого року атаки шкідливого програмного забезпечення у світі зросли на 358 відсотків, а кількість програм-шантажистів (ransomware) — на 435. За попередніми даними, кількість кібератак 2021 року вже перевищує показники 2020 року.

  Понад 70 відсотків IT-компаній наголошують на браку розробників, у зв'язку з чим додатково деякі компанії готові запропонувати кандидату бонус під час працевлаштування. Експерти ринку прогнозують, що наступного року зарплати лише продовжать зростати.

  Ольга Лицкевич

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Центробанк России предложил запретить в РФ майнинг и обращение криптовалют  Иностранные туристы в 2021 году тратили в Украине в среднем почти $1 тысячу — исследование  Як проводиться покупка товарів на електронних торгах  В КГГА заявили, что 22 гривни — экономически обоснованный тариф для проезда в метро  Пенсіонери зможуть купи за «ковідну» тисячу ліки. Уряд визначив дату  Миллиардеры менее чем за год увеличили состояние на 60%, остальное же население Земли обеднело — доклад  Программа «єПідтримка»: украинцы оформили заявки на 7,2 млрд грн, всё больше тратят на кино  Долларовые зарплаты украинских айтишников за год выросли на треть — опрос  Руководители игровых компаний заработали за год $842 млн. Треть этой суммы получил разработчик мобильных игр-казино  Названы топ-5 стран, граждане которых тратят в Украине больше всего денег
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.