• Main Page / Головна
 • Newsline / СТРІЧКА НОВИН
 • Archive / АРХІВ
 • Contacts / Контакти
 • RSS feed
 • This online newspaper has been in publication since September 9, 2005
 • Агентство MIGA разом з ProCredit запускає програму страхування воєнних ризиків в Україні для підтримки післявоєнного відновлення
  2023-06-25 14:20:20

  Міжнародне багатостороннє агентство з гарантій інвестицій (MIGA) групи Світового банку спільно з банківським холдингом ProCredit оголосили про запуск нової програми страхування воєнних ризиків в Україні. Цей крок націлено на підтримку процесу післявоєнного відновлення країни та залучення приватних інвесторів до розвитку української економіки. Програма страхування буде реалізована через Трастовий фонд підтримки реконструкції та економіки України (SURE).

  Ця інноваційна ініціатива є першою такого роду в Україні, і вона розрахована на сприяння залученню приватних інвесторів до відновлення української економіки після тривалого воєнного конфлікту. В рамках програми страхування, будуть надаватись гарантії страхування від воєнних ризиків, що дозволить бізнесменам, які очікують на можливість розпочати роботу з відновлення країни, отримати необхідну підтримку та фінансування.

  Перший віцепрем'єр-міністр України та міністр економіки Юлія Свириденко підкреслила, що ця програма страхування від MIGA та ProCredit надасть зелене світло приватним інвесторам, які є основою процесу післявоєнного відновлення України. Їх активна участь допоможе стимулювати економічний розвиток та стабільність країни.

  В рамках угоди, яка була підписана між MIGA та німецьким банківським холдингом ProCredit, гарантія страхування була значно збільшена з 17,1 млн євро до 40,85 млн євро. Це означає, що більше приватних інвесторів матимуть доступ до необхідного фінансування для своїх проєктів в Україні. Збільшення гарантії MIGA стосується інвестицій ProCredit в капітал української дочірньої компанії АТ "ПроКредит Банк", що допоможе підтримати малий та середній бізнес у країні.

  Відповідно до програми, термін її дії буде до грудня 2025 року. Цей часовий проміжок дозволить приватним інвесторам та бізнесу реалізувати свої плани з відновлення економіки, забезпечити стабільність та створити робочі місця в Україні.

  За словами виконавчого віцепрезидента MIGA Хіроші Матано, ця програма страхування дозволить малому та середньому бізнесу отримати доступ до важливих фінансових ресурсів, необхідних для їхньої діяльності. Крім того, аграрний сектор отримає фінансування для продовження експорту зерна на світові ринки, що буде сприяти розвитку аграрної галузі та зміцненню позицій України на міжнародному ринку. Завдяки цій програмі, українці також зможуть користуватися необхідними банківськими послугами, що є важливим для подальшого розвитку фінансової сфери країни.

  Програма страхування воєнних ризиків, запроваджена MIGA та ProCredit, створить сприятливі умови для приватних інвесторів, які прагнуть вкладати свої кошти в розвиток України. Це є ще одним кроком до підтримки післявоєнного відновлення та забезпечення стабільного економічного розвитку в країні. Заходи, спрямовані на підтримку бізнесу та інвестицій, допоможуть Україні перейти до нового етапу свого розвитку та стати привабливим місцем для іноземних інвесторів.

  Від моменту свого створення MIGA надало гарантії майже на $70 млрд у 122 країнах, що розвиваються, на підтримку майже 1000 проєктів.

  http://e-finance.com.ua

  e-finance.com.ua

  Увага!!! При передруку матеріалів з E-FINANCE.COM.UA активне посилання (не закрите в теги noindex або nofollow, а саме відкрите!!!) на портал "Фінансові новини E-FINANCE.COM.UA" обов'язкове.

  WARNING! When reprinting materials from E-FINANCE.COM.UA, it is mandatory to include an active link (not closed in noindex or nofollow tags) to the portal "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" that remains open.

  WARNUNG!!! Beim Nachdruck von Materialien von E-FINANCE.COM.UA ist ein aktiver Link (nicht geschlossen in Noindex- oder Nofollow-Tags, sondern offen!!!) zum Portal „Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA“ obligatorisch.

  OSTRZEZENIE!!! Podczas przedrukowywania materialow z E-FINANCE.COM.UA, aktywny link (nie zamkniety w tagach noindex lub nofollow, ale raczej otwarty!!!) do portalu "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" jest obowiazkowy.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  E-mail: info@e-finance.com.ua

  © E-FINANCE.COM.UA. Усі права захищені. При використанні інформації в електронному вигляді активне посилання на e-finance.com.ua є обов'язковим. Думки авторів можуть збігатися з позицією редакції. За зміст реклами відповідальність несе рекламодавець. Права на інформацію належать e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Alle Rechte vorbehalten.
  Bei der Nutzung von Informationen in elektronischer Form ist ein aktiver Hyperlink zu e-finance.com.ua erforderlich. Die Meinungen der Autoren stimmen möglicherweise nicht mit der redaktionellen Haltung überein. Für den Inhalt der Anzeigen ist der Werbetreibende verantwortlich. Die Informationsrechte liegen bei e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. All rights reserved.
  When utilizing information in electronic format, an active hyperlink to e-finance.com.ua is required. The opinions of the authors may not align with the editorial stance. The advertiser is responsible for the content of advertisements. Information rights belong to e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Podczas korzystania z informacji w formacie elektronicznym wymagane jest aktywne hiperłącze do e-finance.com.ua. Opinie autorów mogą nie pokrywać się ze stanowiskiem redakcji. Za treść ogłoszeń odpowiada reklamodawca. Prawa informacyjne należą do e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном формате активная гиперссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. Рекламодатель несет ответственность за содержание рекламных объявлений. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.