• Main Page / Головна
  • Newsline / СТРІЧКА НОВИН
  • Archive / АРХІВ
  • Contacts / Контакти
  • RSS feed
  • This online newspaper has been in publication since September 9, 2005
  • Купівля банку «Аваль» групою Райффайзен підвищила ринкову вартість усієї банківської системи, — голова правління банку
    2005-12-16 14:34:00

    Купівля банку «Аваль» групою Райффайзен значно підвищила ринкову вартість усієї банківської системи, заявив голова правління банку «Аваль» Володимир Лавренчук, виступаючи на засіданні Клубу банкірів, що відбулося у вівторок, 13ня п.р. у центральному офісі банку «Аваль» (м. Київ, вул. Лєскова, 9).

    За його словами, дотепер оціночна вартість того чи іншого банку формувалася на основі деяких експертних оцінок і була штучно заниженою. «У той же час, купівля банку «Аваль» за 1,028 млрд. дол. США продемонструвала реальну ринкову вартість не тільки банку «Аваль» та, відповідно, інших банків, а й усієї банківської системи в цілому», — підкреслив банкір.
    «Після реалізації угоди з придбання банку «Аваль» Райффайзен Інтернешнл увесь ринок визнав, що банківська система України є дорожчою, ніж це прогнозувалося раніше», — відзначив банкір.
    Відтак, на думку В. Лавренчука, ця угода була не лише фінансовою, а й до деякої міри політичною, особливо напередодні значного укрупнення вітчизняної банківської системи, що відбуватиметься, перш за все, за рахунок входження на ринок іноземних інвесторів.
    Як вважає В.Лавренчук, на сьогодні у банківському бізнесі можна вигравати лише за великих обсягів, інакше фінансова установа не може отримати необхідний прибуток, особливо якщо є універсальною та працює на роздрібному ринку як більшість українських банків.
    На його думку, з огляду на це банк «Аваль» і був одним із найцікавіших українських банків для іноземних інвесторів, адже має одну з найрогалуженішіх регіональних мереж відділень та банкоматів, велику клієнтську базу тощо. До того ж такий банк можна легко трансформувати у ще більш ефективний інститут, перш за все, з точки зору фінансової ефективності.
    На думку В. Лавренчука, банк «Аваль», як і більшість вітчизняних банків, є дуже ефективним, коли йдеться про продаж банківських продуктів та підтримку комунікацій з клієнтом. Водночас, система управління банком є дуже децентралізованою й обтяженою значними обсягами рутинної роботи, що виконується великою кількістю працівників банку. Відтак, трансформація банку «Аваль» у більш ефективний фінансовий інститут передбачає перебудову системи управління та значні вкладення у розвиток персоналу, котрий необхідно перенавчити та звільнити від цієї рутинної, нетворчої роботи, одночасно вдосконалюючи інформаційні технології у банку.
    Як заявив В.Лавренчук, «питання інвестування у персонал є дуже важливим у банку «Аваль»: тут працює понад 17 тис. чоловік. І щоб зміни були справді ефективними, ці люди повинні повірити в ефективність та доцільність цих змін. Тим більше, що успіх банку «Аваль» на ринку впродовж усіх років його діяльності здебільшого залежав саме від персоналу, який є дуже відданий своїй роботі, своїм клієнтам і банку «Аваль» у цілому. Я закоханий у цей персонал, який є настільки відданим цьому бренду, цим п’яти літерам — «Аваль», яким довіряє вся Україна», — додав банкір.
    Прес-служба банку «Аваль»
    e-finance.com.ua

    Увага!!! При передруку матеріалів з E-FINANCE.COM.UA активне посилання (не закрите в теги noindex або nofollow, а саме відкрите!!!) на портал "Фінансові новини E-FINANCE.COM.UA" обов'язкове.

    WARNING! When reprinting materials from E-FINANCE.COM.UA, it is mandatory to include an active link (not closed in noindex or nofollow tags) to the portal "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" that remains open.

    WARNUNG!!! Beim Nachdruck von Materialien von E-FINANCE.COM.UA ist ein aktiver Link (nicht geschlossen in Noindex- oder Nofollow-Tags, sondern offen!!!) zum Portal „Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA“ obligatorisch.

    OSTRZEZENIE!!! Podczas przedrukowywania materialow z E-FINANCE.COM.UA, aktywny link (nie zamkniety w tagach noindex lub nofollow, ale raczej otwarty!!!) do portalu "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" jest obowiazkowy.

    Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

    E-FINANCE.COM.UA
    E-mail: info@e-finance.com.ua

    © E-FINANCE.COM.UA. Усі права захищені. При використанні інформації в електронному вигляді активне посилання на e-finance.com.ua є обов'язковим. Думки авторів можуть збігатися з позицією редакції. За зміст реклами відповідальність несе рекламодавець. Права на інформацію належать e-finance.com.ua.

    © E-FINANCE.COM.UA. Alle Rechte vorbehalten.
    Bei der Nutzung von Informationen in elektronischer Form ist ein aktiver Hyperlink zu e-finance.com.ua erforderlich. Die Meinungen der Autoren stimmen möglicherweise nicht mit der redaktionellen Haltung überein. Für den Inhalt der Anzeigen ist der Werbetreibende verantwortlich. Die Informationsrechte liegen bei e-finance.com.ua.

    © E-FINANCE.COM.UA. All rights reserved.
    When utilizing information in electronic format, an active hyperlink to e-finance.com.ua is required. The opinions of the authors may not align with the editorial stance. The advertiser is responsible for the content of advertisements. Information rights belong to e-finance.com.ua.

    © E-FINANCE.COM.UA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
    Podczas korzystania z informacji w formacie elektronicznym wymagane jest aktywne hiperłącze do e-finance.com.ua. Opinie autorów mogą nie pokrywać się ze stanowiskiem redakcji. Za treść ogłoszeń odpowiada reklamodawca. Prawa informacyjne należą do e-finance.com.ua.

    © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
    При использовании информации в электронном формате активная гиперссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. Рекламодатель несет ответственность за содержание рекламных объявлений. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.