• Main Page / Головна
  • Newsline / СТРІЧКА НОВИН
  • Archive / АРХІВ
  • Contacts / Контакти
  • RSS feed
  • This online newspaper has been in publication since September 9, 2005
  • Країна бідних підприємців
    2014-10-01 14:37:40

    Кожен 15 українець залишається без підтримки держави. Образ забезпеченого та самодостатнього приватного підприємця не відповідає українським реаліям.

    Соціальна незахищеність підприємців
    За даними Урядового Порталу в Україні зареєстровано більше трьох мільйонів приватних підприємців. Кожен із цих трьох мільйонів – це уособлення  конкретної бізнес-ідеї, плану дій, пошуку коштів, вирішення поставлених перед собою задач, тощо. Саме ці люди одні із найбільш соціально та економічно активних в нашій країні. За відсутності будь-якої підтримки збоку держави, наші підприємці звикли боротися із труднощами самостійно. Але, як говориться в народі: ”хто тягне, того і поганяють”. Всі попередники влади забезпечили українських підприємців лише додатковими виплатами та обов’язковими соціальними внесками. Що характерно, ці виплати не залежать від рівню доходів підприємців. Якщо справа збиткова, то виплата обов’язкових соціальних внесків не сприяє покращенню ситуації, повідомляє видання Голос Народу.

    Дивлячись  на ситуацію зі сторони пересічного громадянина, то здається все правильно. При отриманні офіційного доходу  необхідно поділитися з державою. А держава, в свою чергу, забезпечує своїх громадян певними соціальними гарантіями. Приватні підприємці, як і безробітні верстви населення, можуть розраховувати лише на мінімальну пенсію. При умові оплати соціальних внесків у більших розмірах – майбутня пенсія зростає відповідно. Але обов’язкова виплата для збиткових справ – це відверте здирництво.

    Також в Україні досі не вирішене питання виплати обов’язкових внесків при тимчасовій втраті працездатності підприємця. Навіть в таких умовах вони зобов’язані платити внески.

    За рекомендацією експертів вирішити ці проблеми можна багатьма варіантами:
    - Для підприємців 3 категорії виплата соціальних внесків тільки після здачі декларації, в якій є прибуток. Якщо прибутку немає, то підприємець повністю, або хоча б частково звільняється від оплати соціальних внесків.
    - Створити податкові канікули для новачків у підприємництві. Людина ще не встигає освоїтись у бізнесі, а їй уже потрібно сплачувати податки та обов’язкові платежі.
    - Виплата соціальних платежів у розстрочку або відтермінування платежів для підприємців без прибутку.
    - Звільнення від оплати соціальних внесків у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю.

    Політична незахищеність підприємців
    У Верховній Раді немає жодної політичної сили, яка б захищала інтереси малого бізнесу, на відміну від великого бізнесу. Позачергові парламентські вибори 2014 року теж не принесуть малому підприємництву нічого доброго.  Всі виборчі програми політичних сил спрямовані на вирішення конфлікту на сході України. На фоні цих подій нічого конструктивного в соціальній та економічній сферах українців не чекає.

    Президент України Петро Порошенко обіцяє до 2020 року підняти Україну до ТОП-20 країн по інвестиційній привабливості. Але це знову ж таки - це інвестиції для великого бізнесу.

    Поки в Україні інтереси малого підприємництва не будуть представлені у Парламенті на рівні конкретної політичної сили, до тих пір три мільйони українських підприємців будуть однією із найнезахищеніших верств населення.

    Загальне збідніння українського народу
    В умовах важкої економічної та політичної ситуації в Україні купівельна спроможність пересічних громадян упала в рази. Це безумовно важкий удар по малому бізнесу, який орієнтований в основному на торгівлю та надання послуг. «Вижити» в таких умовах вкрай важко. Мова йде вже не про зменшення прибутків, а про взяття підприємцями кредитів у банках на сплату податків та обов’язкових соціальних внесків.

    Держава, у такі важкі часи, звісно не може допомагати вирішенню проблем підприємництва, але вона хоча б не повинна виступати додатковим механізмом його «придушення».  Справедливі Закони – це все, що необхідно українському самозайнятому населенню.

    Инф. golos.biz.ua

    e-finance.com.ua

    Увага!!! При передруку матеріалів з E-FINANCE.COM.UA активне посилання (не закрите в теги noindex або nofollow, а саме відкрите!!!) на портал "Фінансові новини E-FINANCE.COM.UA" обов'язкове.

    WARNING! When reprinting materials from E-FINANCE.COM.UA, it is mandatory to include an active link (not closed in noindex or nofollow tags) to the portal "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" that remains open.

    WARNUNG!!! Beim Nachdruck von Materialien von E-FINANCE.COM.UA ist ein aktiver Link (nicht geschlossen in Noindex- oder Nofollow-Tags, sondern offen!!!) zum Portal „Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA“ obligatorisch.

    OSTRZEZENIE!!! Podczas przedrukowywania materialow z E-FINANCE.COM.UA, aktywny link (nie zamkniety w tagach noindex lub nofollow, ale raczej otwarty!!!) do portalu "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" jest obowiazkowy.

    Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

    E-FINANCE.COM.UA
    E-mail: info@e-finance.com.ua

    © E-FINANCE.COM.UA. Усі права захищені. При використанні інформації в електронному вигляді активне посилання на e-finance.com.ua є обов'язковим. Думки авторів можуть збігатися з позицією редакції. За зміст реклами відповідальність несе рекламодавець. Права на інформацію належать e-finance.com.ua.

    © E-FINANCE.COM.UA. Alle Rechte vorbehalten.
    Bei der Nutzung von Informationen in elektronischer Form ist ein aktiver Hyperlink zu e-finance.com.ua erforderlich. Die Meinungen der Autoren stimmen möglicherweise nicht mit der redaktionellen Haltung überein. Für den Inhalt der Anzeigen ist der Werbetreibende verantwortlich. Die Informationsrechte liegen bei e-finance.com.ua.

    © E-FINANCE.COM.UA. All rights reserved.
    When utilizing information in electronic format, an active hyperlink to e-finance.com.ua is required. The opinions of the authors may not align with the editorial stance. The advertiser is responsible for the content of advertisements. Information rights belong to e-finance.com.ua.

    © E-FINANCE.COM.UA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
    Podczas korzystania z informacji w formacie elektronicznym wymagane jest aktywne hiperłącze do e-finance.com.ua. Opinie autorów mogą nie pokrywać się ze stanowiskiem redakcji. Za treść ogłoszeń odpowiada reklamodawca. Prawa informacyjne należą do e-finance.com.ua.

    © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
    При использовании информации в электронном формате активная гиперссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. Рекламодатель несет ответственность за содержание рекламных объявлений. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.