• Main Page / Головна
  • Newsline / СТРІЧКА НОВИН
  • Archive / АРХІВ
  • Contacts / Контакти
  • RSS feed
  • This online newspaper has been in publication since September 9, 2005
  • Дмитро Шимків: Люди прагнуть позитивних інституційних змін, задаючи високі цільові показники розвитку вже у 2020 році
    2014-10-23 13:05:33

    «Стратегія 2020» протягом останніх двох тижнів зібрала понад 100 відгуків від громадськості, які розглядаються  і будуть враховані. Крім того, проведено понад 300 голосувань по цільовим показникам, визначеним у Стратегії. Попри численну критику нібито завищеності показників, результати опитувань продемонстрували,  що лише чверть з них, за очікуваннями людей, мають відхилення від запропонованих. Більше того, вони засвідчили, що градус у суспільстві більш оптимістичний і патріотичний, ніж розрахунки у Стратегії. «Люди прагнуть  позитивних інституційних змін. Так, наприклад, ми визначили цільові 60% для показника рівні довіри населення до судів у 2020. Опитування ж демонструє, що суспільство хоче, щоб рівень довіри до судів через 6 років становив вже 82%», – розповів під час брифінгу, що проходив за підтримки Фонду «Відродження» в Українському Медіа-центрі Реформ, заступник Голови Адміністрації Президента України, відповідальний за напрям реформ Дмитро Шимків.

    70% опитаних вважають, що в Україні до 2020 року має лишитись не більше 30% поточного складу державних службовців. 64% переконані, що Індекс легкості ведення бізнесу Світового банку підніметься до 30 позиції, а Україна повинна зробити ривок у провідних світових економічних рейтингах. Всі ці насправді цікаві результати, за словами пана Шимківа, вже незабаром будуть презентовані на сайті reforms.in.ua.

    Дмитро наголосив, що реформи в Україні сьогодні розробляються на стратегічному, операційному та тактичному рівнях. До першого рівня відповідальний за напрям реформ відносить прийняття візії розвитку країни, тобто Стратегії 2020, робота експертів над реформами у стратегічних індустріях, які стануть локомотивом розвитку економіки країни, а також процес розробки системи збалансованих показників з розкладкою у часі до 2020 року та в глибину, щоб кожен державний орган міг отримати дуже чіткі показники, за якими буде мірятися ефективність та досягнення цілей. Операційний рівень передбачає впровадження реформ в горизонті трьох років. Так, за ініціативою Віце-прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та за підтримки делегації Єврокомісії в Україні розпочато підготовку конференції міжнародних донорів, на якій буде презентовано план відновлення країни на 2015-2017 рр. Тактичний рівень, за словами Дмитра Шимків, – це ті дії, які потрібні вже сьогодні. «Ми створюємо спільно з громадськістю паспорти реформ з описом, що, як, в які часові рамки, з якими показниками та відповідальними за результати буде здійснюватися. Такі паспорти будуть презентовані вже найближчим часом», – сказав Дмитро. Крім того, він повідомив, що вже ведеться роботу над переліком першочергових задач нового уряду, який сформує коаліція після виборів до ВРУ.

    В рамках тижневого звіту про діяльність у напрямку реформ заступник Глави АПУ підкреслив важливість прийнятого Закону України «Про прокуратуру», який позбавляє прокуратуру права загального нагляду і є, на переконання пана Шимківа, над-важливим для розбудови економіки та демократичного країни. Крім того, ведеться робота у питаннях дерегуляції, електронних державних закупівель. Також розробляється план заходів по імплементації Угоди про Асоціацію у частині економічних питань, а це 275 позицій на 10 років, 142 з яких повинні бути прийняті законодавчо або регуляторно уже за перші три роки. Станом на 21 жовтня в АПУ лишилось 44% старих працівників, завершується перша фаза взаємодії з PWC у питанні оптимізації структури та діяльності АПУ. У відповідь на запит ЗМІ на сайті АПУ оновлено всі контакти для сприяння прозорості та простоти комунікації. Разом з Британською радою започатковано проект «Англійська мова для державних службовців», що стартує вже 1 листопада. Крім того, проводиться постійне і системне навчання персоналу, у зв’язку з нововведеннями у внутрішній діяльності АПУ.

    e-finance.com.ua

    Увага!!! При передруку матеріалів з E-FINANCE.COM.UA активне посилання (не закрите в теги noindex або nofollow, а саме відкрите!!!) на портал "Фінансові новини E-FINANCE.COM.UA" обов'язкове.

    WARNING! When reprinting materials from E-FINANCE.COM.UA, it is mandatory to include an active link (not closed in noindex or nofollow tags) to the portal "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" that remains open.

    WARNUNG!!! Beim Nachdruck von Materialien von E-FINANCE.COM.UA ist ein aktiver Link (nicht geschlossen in Noindex- oder Nofollow-Tags, sondern offen!!!) zum Portal „Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA“ obligatorisch.

    OSTRZEZENIE!!! Podczas przedrukowywania materialow z E-FINANCE.COM.UA, aktywny link (nie zamkniety w tagach noindex lub nofollow, ale raczej otwarty!!!) do portalu "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" jest obowiazkowy.

    Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

    E-FINANCE.COM.UA
    E-mail: info@e-finance.com.ua

    © E-FINANCE.COM.UA. Усі права захищені. При використанні інформації в електронному вигляді активне посилання на e-finance.com.ua є обов'язковим. Думки авторів можуть збігатися з позицією редакції. За зміст реклами відповідальність несе рекламодавець. Права на інформацію належать e-finance.com.ua.

    © E-FINANCE.COM.UA. Alle Rechte vorbehalten.
    Bei der Nutzung von Informationen in elektronischer Form ist ein aktiver Hyperlink zu e-finance.com.ua erforderlich. Die Meinungen der Autoren stimmen möglicherweise nicht mit der redaktionellen Haltung überein. Für den Inhalt der Anzeigen ist der Werbetreibende verantwortlich. Die Informationsrechte liegen bei e-finance.com.ua.

    © E-FINANCE.COM.UA. All rights reserved.
    When utilizing information in electronic format, an active hyperlink to e-finance.com.ua is required. The opinions of the authors may not align with the editorial stance. The advertiser is responsible for the content of advertisements. Information rights belong to e-finance.com.ua.

    © E-FINANCE.COM.UA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
    Podczas korzystania z informacji w formacie elektronicznym wymagane jest aktywne hiperłącze do e-finance.com.ua. Opinie autorów mogą nie pokrywać się ze stanowiskiem redakcji. Za treść ogłoszeń odpowiada reklamodawca. Prawa informacyjne należą do e-finance.com.ua.

    © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
    При использовании информации в электронном формате активная гиперссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. Рекламодатель несет ответственность за содержание рекламных объявлений. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.