• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Відповідальність за ухилення від сплати податкового зобов'язання, зазначеного у поданій декларації
  Опубликовано: 2015-06-30 12:49:03

  ДПІ у Дарницькому районі акцентує увагу платників на тому, що у відповідності з пунктом 179.7. статті 179 розділу IV Податкового кодексу України фізична особа зобов'язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену в поданій нею податковій декларації.

  Згідно з пунктом 126.1 статті 126 Податкового кодексу України у разі, якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов'язання протягом строків, визначених Податковим кодексом України, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

  – при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, – у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу;

  – при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, – у розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу.

  Також, відповідно до підпункту 129.1.1 пункту 129.1. статті 129 Податкового кодексу України після закінчення встановлених Податковим кодексом України строків погашення узгодженого грошового зобов'язання на суму податкового боргу нараховується пеня.

  ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Правительство предоставит социальное жилье украинцам с низкими доходами  В Украине утвердили новые акцизные марки для алкогольных напитков  Скасування кваліфікованого сертифіката ключа є достроковим припиненням його чинності  До уваги суб’єктів господарювання, які переміщують пальне або спирт етиловий транспортними засобами  Постанова Кабінету Міністрів України № 1165: більш ефективна боротьба з мінімізаторами, більше захисту прав сумлінних платників  Затверджено перелік товарів, який застосовується у разі моніторингу ПН/РК  У Дніпропетровській ОДА відбулась селекторна нарада під головуванням Прем’єр-міністра України  Декларування – 2020: у січні 384 особи задекларували понад 1 млн грн отриманих доходів  Важлива інформація для платників, які обслуговуються у ЦОПі Центральної ДПІ Правобережного управління  Граничні суми які встановлені для виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції»
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.