• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Податковий борг сільгосптоваровиробників, що виник внаслідок щомісячних нарахувань
  Опубликовано: 2015-09-16 08:58:54

  Державна податкова інспекція у  Дарницькому районі Головного управління ДФС у м. Києві нагадує, що декларування сільськогосподарськими товаровиробниками податкових зобов’язань на 2015 р. здійснювалося за формою, затвердженою наказом Міндоходів України від 30.12.2013 р. № 864 «Про затвердження форми Податкової декларації з фіксованого сільськогосподарського податку». У зазначеній формі звітності передбачено щомісячні нарахування податкових зобов’язань. Натомість відповідно до пп. 295.9.2 п. 295.9 ст. 295 Податкового кодексу України (ПКУ) платники єдиного податку четвертої групи мають сплачувати податок щокварталу протягом 30 календарних днів, які настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу.

  Як наслідок, в інтегрованій картці платника податку виникають податковий борг та умовно нараховані штрафні санкції.

  З метою дотримання вимог чинного податкового законодавства наказом Мінфіну України від 19.06.2015 р. № 578 «Про затвердження форм податкових декларацій платника єдиного податку» затверджено форму податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи, відповідно до п. 4 якого цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування (з 28.07.2015 року).

  Враховуючи зазначене, платникам єдиного податку четвертої групи пропонується:

  - подати уточнюючі податкові  декларації з фіксованого сільськогосподарського  податку на 2015 р. із заповненням  розділу «Нараховано до зменшення податкового зобов’язання», що унеможливить виникнення штучного податкового боргу та умовно нарахованих штрафних санкцій;

  - подати звітну декларацію  платника єдиного податку четвертої  групи на 2015 р. за формою, затвердженою  наказом № 578.

  ДПІ у Дарницькому районі ГУ ФС у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  МВФ відзначає прогрес України у виконанні програми Stand-by  Уряд підвищив з 1 січня розмір пенсій для однієї з категорій громадян  Особливості обчислення річної суми земельного податку за земельні ділянки, надані гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин  До уваги платників, які застосовують ПРРО  До доходу юрособи – платника єдиного податку третьої групи включаються проценти (відсотки), отримані від банку за користування коштами  Умови, за яких ФОП можуть бути платниками єдиного податку четвертої групи  До ППР, яке надсилається (вручається) фізособі, контролюючий орган надає розрахунок суми грошового зобов’язання з податку на нерухомість  Сума кредиту, що не повертається ФОП у визначений у договорі термін, включається до складу доходів такої ФОП  Фізична особа, яка скористалася умовами молодіжного житлового кредиту, має право на податкову знижку в частині особисто сплачених процентів  Про терміни подання розрахунку частини чистого прибутку (доходу) та сплати частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.