• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • 1, 68 млрд грн ЄСВ надійшло до бюджету з початку поточного року від платників Голосіївського району Щодо надходжень від платників
  Опубликовано: 2015-09-16 09:04:53

  Фахівці ДПІ Голосіївського району повідомляють, що за січень-серпень 2015 року платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування було перераховано до бюджету понад 1, 68 млрд гривень.

  У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на більше ніж 51 млн грн , що складає 103, 1%.

  Зокрема, за останній місяць поточного року до бюджету сплачено понад 200 млн грн.

  Так, за словами податківців, із зазначеної суми більше 198 млн грн надійшло від юридичних осіб і  майже 2 млн грн сплатили фізичні особи.

  Спеціалісти ДПІ нагадують, що у Центрі обслуговування платників Голосіївському районі ГУ ДФС у м. Києві (м. Київ, вул. Жилянська, 23) кожен платник єдиного соціального внеску може отримати консультацію з приводу нарахування, сплати та заповнення декларації з ЄСВ. Працівники ДПІ у Голосіївському районі завжди прийдуть на допомогу платникам податків і нададуть  необхідні  роз’яснення!

  ДПІ у Голосіївському районі ГУ ДФС у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  МВФ відзначає прогрес України у виконанні програми Stand-by  Уряд підвищив з 1 січня розмір пенсій для однієї з категорій громадян  Особливості обчислення річної суми земельного податку за земельні ділянки, надані гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин  До уваги платників, які застосовують ПРРО  До доходу юрособи – платника єдиного податку третьої групи включаються проценти (відсотки), отримані від банку за користування коштами  Умови, за яких ФОП можуть бути платниками єдиного податку четвертої групи  До ППР, яке надсилається (вручається) фізособі, контролюючий орган надає розрахунок суми грошового зобов’язання з податку на нерухомість  Сума кредиту, що не повертається ФОП у визначений у договорі термін, включається до складу доходів такої ФОП  Фізична особа, яка скористалася умовами молодіжного житлового кредиту, має право на податкову знижку в частині особисто сплачених процентів  Про терміни подання розрахунку частини чистого прибутку (доходу) та сплати частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.