• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Ваші трудові права порушуються?
  Опубликовано: 2015-09-16 09:06:16

  Податківці допоможуть відновити справедливість.

  Якщо Ви або Ваші знайомі та близькі зіткнулись з фактами порушення прав найманих працівників, виплатою заробітної плати «в конвертах» або іншим порушенням трудового законодавства, то повідомте ДПІ у Голосіївському районі ГУ ДФС у м. Києві про ці випадки будь-яким зручним способом:

  1.Особисто:

  ·        Завітайте до Центру обслуговування платників (м. Київ, вул. Жилянська, 23) та зверніться до консультанта-модератора, який викличе представників управління доходів і зборів з фізичних осіб;

  ·        Запишіться на особистий прийом до керівництва ДПІ через приймальню громадян за тел. 591-61-80.

  2.Письмово:

  ·        Напишіть письмове звернення, яке подайте через канцелярію або відправте на поштову адресу: 01033, м. Київ, вул. Жилянська, 23.

  ·        Відправте звернення на особисту електронну скриньку в.о. начальника Державної податкової інспекції у Голосіївському районі Головного управління ДФС у м. Києві -  kerivnyk_2650@ukr.net .

  3.Телефонним зв’язком:

  ·        Звертайтесь у ДПІ за тел.591-61-95, або 591-61-76.

  Допоможіть фахівцям ДПІ у Голосіївському районі ГУ ДФС у м. Києві відновити справедливість.

  ДПІ у Голосіївському районі ГУ ДФС у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  МВФ відзначає прогрес України у виконанні програми Stand-by  Уряд підвищив з 1 січня розмір пенсій для однієї з категорій громадян  Особливості обчислення річної суми земельного податку за земельні ділянки, надані гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин  До уваги платників, які застосовують ПРРО  До доходу юрособи – платника єдиного податку третьої групи включаються проценти (відсотки), отримані від банку за користування коштами  Умови, за яких ФОП можуть бути платниками єдиного податку четвертої групи  До ППР, яке надсилається (вручається) фізособі, контролюючий орган надає розрахунок суми грошового зобов’язання з податку на нерухомість  Сума кредиту, що не повертається ФОП у визначений у договорі термін, включається до складу доходів такої ФОП  Фізична особа, яка скористалася умовами молодіжного житлового кредиту, має право на податкову знижку в частині особисто сплачених процентів  Про терміни подання розрахунку частини чистого прибутку (доходу) та сплати частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.