• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Сільгоспвиробники, зверніть увагу
  Опубликовано: 2015-09-21 09:43:53

  Головне управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу сільгоспвиробників на новації у справлянні податку та поданні декларацій платниками єдиного податку 4 групи. З січня 2015 року, фіксований сільськогосподарський податок було трансформовано в єдиний податок  та зазначену категорію платників виділено в окрему четверту групу «спрощенців». Такі новації були передбачені Законом України від 28 грудня 2014 року №71-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України».

  Відповідно до п.п.295.9.2. п. 295.9 ст.295 Податкового кодексу України  платники єдиного податку четвертої групи повинні сплачувати податок щоквартально протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу.

  На теперішній час платниками єдиного податку четвертої групи подано податкові декларації за формою, затвердженою наказом Міністерства доходів і зборів України від 30.12.2013 №864 «Про затвердження форми Податкової декларації з фіксованого сільськогосподарського податку», і податкові зобов'язання на 2015 рік нараховуються помісячно. Як наслідок, в інтегрованій картці платника податку обліковуються податковий борг та умовно нараховані штрафні санкції.

  Щоб привести у звітність відповідність до вимог законодавства, було прийнято наказ Міністерства фінансів України від 19.06.2015 №578 «Про затвердження форм податкових декларацій платника єдиного податку» (далі - наказ №578) та зареєстровано у Міністерстві юстиції України 7 червня 2015 року за №799/27244, яким затверджено форму податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи. Відповідно до п. 4 наказу №578 цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  З огляду на викладене пропонується платниками єдиного податку четвертої групи:

  – подати уточнюючі податкові декларації з фіксованого сільськогосподарського податку на 2015 рік (усіх декларацій, поданих у 2015 році) із заповненням розділу «нараховано до зменшення податкового зобов'язання», що унеможливить виникнення штучного податкового боргу та умовно нарахованих штрафних санкцій;

  – подати «звітну» декларацію платника єдиного податку четвертої групи на 2015 рік за формою, затвердженою наказом №578. 

  Граничний термін подання декларацій платника єдиного податку четвертої групи - до 10.10.2015.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Байден планирует поднять налоги для богатых почти вдвое, - Bloomberg  Украина получит 25 млн грн от ООН на борьбу с COVID-19  Як повинні платити податки в Україні громадяни, що працюють за кордоном: роз'яснення  З початку року на сервіс ДПС України «Пульс» звернувся 221 платник Дніпропетровщини  Мобільний ЦОП для мешканців Криворізького регіону  Співпраця Верхньодніпровської ДПІ з територіальними громадами – один з пріоритетних напрямків роботи  Про деклараційну кампанію 2021 на пресконференції  За якою ставкою ПДВ оподатковуються послуги, які надаються готелями і подібними засобами тимчасового розміщування, як-от: забезпечення харчуванням і напоями, послуг з прання, користування конференц-залами, місцями для проведення нарад, тощо?  Про маркування марками акцизного податку вироблених в Україні і імпортованих алкогольних напоїв  Припинення діяльності особи, яка здійснює незалежну професійну діяльність: звітність та сплата ПДФО
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.