• Главная
  • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
  • АРХИВ
  • Финансисту
  • Бухгалтеру
  • Малому бизнесу
  • Аналитика
  • Реклама
  • Контакты
  • RSS feed
  • Издается с 9 сентября 2005 года
  • Які операції з підакцизними товарами не підлягають оподаткуванню акцизним податком?
    Опубликовано: 2015-09-21 09:51:53

         Відповідно  до п. 213.2 ст. 213 Податкового кодексу  України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями  до операцій з підакцизними  товарами, які не підлягають оподаткуванню  акцизним податком належать операції  з:

         вивезення (експорту) підакцизних товарів (продукції) платником  податку за межі митної території  України. Товари (продукція) вважаються  вивезеними (експортованими) платником  податку за межі митної території  України, якщо їх вивезення (експортування) засвідчене належно оформленою  митною декларацією, у тому числі, якщо відвантаження відбулося  у звітному періоді, а вивезення (експортування) - у наступному звітному  періоді і на дату подання  декларації з акцизного податку  за звітний місяць наявна така  митна декларація;

         ввезення на  митну територію України раніше  експортованих підакцизних товарів (продукції), у яких виявлено недоліки, що перешкоджають реалізації  цих товарів на митній території  країни імпортера, для їх повернення  експортеру. Такі підакцизні товари (продукція) ввозяться їх продавцем (експортером) без подальшої реалізації  на митній території України;

         реалізації  електричної енергії, виробленої  кваліфікованими когенераційними  установками та/або з відновлюваних  джерел енергії.

    ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві

    Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

    Новости рубрики:


    Українців перевели на електронні трудові: чи можна вийти на пенсію пізніше



    Півмільйона українців вийдуть на пенсію на 1-5 років пізніше через недостатність страхового стажу



    Спрощення роботи з ПРРО для суб’єктів господарювання



    Змінили протягом бюджетного року місцезнаходження: куди сплачувати ПДФО та подавати Розрахунок?



    Дії платника податків, у разі не отримання рішення про врахування або неврахування таблиці даних платника податків протягом п’яти робочих днів



    Вчасно повідомляйте податкову про зміну особистих даних!



    ФОП, яка планує одночасно провадити незалежну професійну діяльність, подає заяву за формою № 1-ЄСВ



    Алгоритм дій для взяття на облік фізособи, яка здійснює незалежну професійну діяльність



    Чи може суб’єкт господарювання отримати ліцензію на право оптової чи роздрібної торгівлі пальним на пересувний транспортний засіб?



    Суми страхового відшкодування за пошкоджений основний засіб включаються до доходу юрособи - платника єдиного податку третьої групи




    E-FINANCE.COM.UA
    Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
    Тел.: +380-50-441-7388

    bigmir)net TOP 100
    Яндекс.Метрика

    Яндекс цитирования
    © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
    При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.