• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Для подання звітності в електронному вигляді - отримай електронний цифровий підпис
  Опубликовано: 2015-09-25 10:10:37

  ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві нагадує, для отримання електронного цифрового підпису, платникам необхідно звернутися в будь-який Центр сертифікації електронних ключів, представництва якого розміщені в усіх територіальних органах ГУ ДФС у м. Києві.

  До послуг ЕЦП, які надаються АЦСК ІДД належать:

  - реєстрація заявників;

  - надання у користування  надійних засобів ЕЦП;

  - допомога при генерації  відкритих та особистих ключів;

  - обслуговування посилених  сертифікатів ключів заявників, що включає сертифікацію відкритих  ключів заявників, розповсюдження  та зберігання посилених сертифікатів  ключів,  управління статусом  посилених сертифікатів ключів  та розповсюдження інформації  про статус сертифікатів ключів;

  - надання послуги фіксування  часу;

  - консультативні послуги.

  Отримати ключ електронного цифрового підпису мешканцям та платникам Дарницького  району м. Києва можна, завітавши до Центру сертифікації електронних ключів, який знаходиться в Центрі обслуговування платників в ДПІ в Дарницького районі ГУ ДФС у м. Києві за адресою: вул. Кошиця,3.

  ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Які процедури передбачені ПКУ у разі будь-яких змін в облікових відомостях особи-нерезидента, що відбуваються після її реєстрації платником ПДВ?  Чи потрібно платнику після отримання квитанції, в якій зазначено фіскальний номер, виконати дії для закріплення фіскального номера в ПРРО?  До уваги осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування  Про оподаткування податком на прибуток підприємств операцій за договорами управління майном  Який порядок сплати ПДФО з доходів, одержаних фізособою від надання нерухомості в оренду фізособі, яка не є самозайнятою особою?  Для обов’язкової реєстрації платником ПДВ обсяги операцій з постачання товарів/послуг, як благодійної допомоги, не враховуються  В Дію повернулася послуга для ВПО  Про здійснення імпортних операцій за договорами ЗЕД без ввезення товару на територію України  До уваги ФОП – «спрощенців» першої та другої груп, які на період воєнного стану перебувають на спрощеній системі з особливостями оподаткування  Розширено перелік доходів, які не включаються до доходу платника ПДФО
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.