• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Для подання звітності в електронному вигляді - отримай електронний цифровий підпис
  Опубликовано: 2015-09-25 10:10:37

  ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві нагадує, для отримання електронного цифрового підпису, платникам необхідно звернутися в будь-який Центр сертифікації електронних ключів, представництва якого розміщені в усіх територіальних органах ГУ ДФС у м. Києві.

  До послуг ЕЦП, які надаються АЦСК ІДД належать:

  - реєстрація заявників;

  - надання у користування  надійних засобів ЕЦП;

  - допомога при генерації  відкритих та особистих ключів;

  - обслуговування посилених  сертифікатів ключів заявників, що включає сертифікацію відкритих  ключів заявників, розповсюдження  та зберігання посилених сертифікатів  ключів,  управління статусом  посилених сертифікатів ключів  та розповсюдження інформації  про статус сертифікатів ключів;

  - надання послуги фіксування  часу;

  - консультативні послуги.

  Отримати ключ електронного цифрового підпису мешканцям та платникам Дарницького  району м. Києва можна, завітавши до Центру сертифікації електронних ключів, який знаходиться в Центрі обслуговування платників в ДПІ в Дарницького районі ГУ ДФС у м. Києві за адресою: вул. Кошиця,3.

  ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Що відноситься до внутрішнього та в’їзного туризму відповідно до ПКУ?  Переробка та збут продукції тваринництва та птахівництва: що з екологічним податком?  На офіційному вебпорталі ДПС України оприлюднюються набори даних з Реєстру платників податків – нерезидентів у формі відкритих даних  Про розміри щорічної плати за ліцензію на роздрібну торгівлю тютюновими виробами  Всемирный банк поддержал введение накопительных пенсий в Украине с 2023 года  Порядок сплати земельного податку фізичною особою у рік придбання земельної ділянки  Реалізація власно вироблених товарів: чи необхідний РРО/ПРРО?  З якої дати вважаються платниками єдиного податку новостворені юрособи, які обрали третю групу спрощеної системи оподаткування без ПДВ?  Чи включається до доходу ФОП – платника єдиного податку сума повернутої йому фінансової допомоги, що раніше надавалася таким платником?  Про терміни подання та види декларації з податку на нерухомість, яка подається за новостворене житло
  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  27 сен, 10:30

  26 сен, 18:00

  24 сен, 18:00

  23 сен, 14:45

  23 сен, 11:00

  22 сен, 16:00

  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.