• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Для подання звітності в електронному вигляді - отримай електронний цифровий підпис
  Опубликовано: 2015-09-25 10:10:37

  ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві нагадує, для отримання електронного цифрового підпису, платникам необхідно звернутися в будь-який Центр сертифікації електронних ключів, представництва якого розміщені в усіх територіальних органах ГУ ДФС у м. Києві.

  До послуг ЕЦП, які надаються АЦСК ІДД належать:

  - реєстрація заявників;

  - надання у користування  надійних засобів ЕЦП;

  - допомога при генерації  відкритих та особистих ключів;

  - обслуговування посилених  сертифікатів ключів заявників, що включає сертифікацію відкритих  ключів заявників, розповсюдження  та зберігання посилених сертифікатів  ключів,  управління статусом  посилених сертифікатів ключів  та розповсюдження інформації  про статус сертифікатів ключів;

  - надання послуги фіксування  часу;

  - консультативні послуги.

  Отримати ключ електронного цифрового підпису мешканцям та платникам Дарницького  району м. Києва можна, завітавши до Центру сертифікації електронних ключів, який знаходиться в Центрі обслуговування платників в ДПІ в Дарницького районі ГУ ДФС у м. Києві за адресою: вул. Кошиця,3.

  ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Украинцы увеличили долги за коммуналку на 1 млрд гривен  Инфляция в Украине ускорилась: что подорожало в марте  Фізична особа надає в оренду однин з об’єктів нерухомісті: чи є пільга з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?  Реалізація ветеринарних лікарських засобів у ветеринарних аптеках ФОП – «єдинником»: застосування РРО/ПРРО  Протягом першого кварталу платниками Дніпропетровщини сплачено понад 4,4 млрд грн єдиного внеску  Застосування ФОП – платниками єдиного податка РРО та/або ПРРО  Дистанційно про зупинення податкових накладних: фахівцями Головного управління ДПС у Дніпропетровській області проведено онлайн-семінар  Використовуєте єдиний рахунок, враховуйте вимоги порядку заповнення реквізиту «Призначення платежу» розрахункових документів  Аудитори ДПС провели 186 фактичних перевірок АЗС, за якими донараховано 83,4 млн грн штрафних санкцій  Сколько украинцев добровольно накапливают пенсии – данные Минсоцполитики
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.