Підприємці- «єдинники», які призвані на військову службу під час мобілізації або залучені до виконання обов’язків щодо мобілізації за посадами, передбаченими штатами воєнного часу, під час особливого періоду, визначеного Законом України від 21 жовтня 1993 року № 3543-ХІІ «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», на цей період звільняються, зокрема, від обов’язку нарахування, сплати податку, а також подання звітності з єдиного податку.
Підставою є заява самозайнятої особи та копія військового квитка або іншого документа, виданого відповідним державним органом. В цьому документі мають бути зазначені дані про призов особи на військову службу під час мобілізації, на особливий період. Подати довідку до контролюючого органу за місцем податкової реєстрації самозайнятої особи необхідно протягом 10 днів після демобілізації. Якщо така демобілізована самозайнята особа перебуває на лікуванні чи реабілітації, то заява і копія військового квитка або копія іншого документа, виданого відповідним державним органом, подаються протягом 10 днів після закінчення лікування.
Мобілізовані підприємці-«єдинники» звільняються від сплати податку та подання звітності
Опубликовано: 2015-10-05 08:22:12
Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.
|
Новости рубрики:
Відсьогодні підвищується прожитковий мінімум: як зростуть виплати та пенсії
![]() Пільгове розмитнення авто закінчилося. До України встигли завезти 237 000 авто ![]() Україна шукає можливість реструктуризації зовнішнього боргу, – Bloomberg ![]() Відчуження нерухомого майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині звітного періоду: що з декларуванням? Чи може спадкоємець отримати інформацію про джерела отриманих доходів з ДРФО – платників податків, у разі смерті фізособи? Дата виникнення податкових зобов’язань з акцизного податку при постачанні електричної енергії виробниками Щодо перерахування резиденту-комітенту виручки, що надійшла на рахунок резидента- комісіонера в іноземній валюті Чи застосовуються штрафні санкції до орендаря земельної ділянки за передачу її в суборенду, якщо плата за суборенду є вищою за орендну плату? Чи мають право платники при переході на єдиний податок за ставкою 2 відсотки здійснювати залік зустрічних однорідних вимог? Особливості декларування доходів ФОП – «спрощенцем», яка одночасно є «незалежником» |


