• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Декларування доходів громадян у 2015 році
  Опубликовано: 2016-01-25 08:39:19

  Радник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ігор Ломако повідомив, що у 2015 році мешканці Дніпропетровщини сплатили більше 43 млрд. грн. податків до бюджету України. Про це він розповів на прес-конференції в Інформаційному агенстві «МОСТ-ДНЕПР».

  За його словами: «Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області за 2015 рік до державного бюджету зібрано більше 43 млрд. грн., це майже на 15 млрд. грн. більше, ніж за аналогічний період 2014 року. До місцевого бюджету зібрано більше 11 млрд. грн. податків, в порівнянні з минулим роком, це більше на 1,7 млрд. грн.».

  Також, Ігор Ломако повідомив, що у 2015 році за результатами декларування доходів громадян Дніпропетровської області до бюджету надійшло 62 млн. грн. Станом на 01 січня 2016 року громадянами Дніпропетровської області подано близько 48,6 тис. податкових декларацій. Сума задекларованого податкового зобов'язання склала 64,3 млн. грн. Також, надано 10,2 тис. декларацій на податкову знижку. Сума до повернення складає 10,7 млн. грн., фактично повернуто 10 млн. грн. Крім того, відзначено, що доходи в сумі більше 1 млн. грн. задекларували 299 громадян Дніпропетровщини та сума податку до сплати склала 18,7 млн. грн.

  Радник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ігор Ломако додав, що в Україні вже стартувала кампанія по декларуванню доходів, отриманих громадянами у 2015 році, яка продовжиться до 1 травня 2016 року.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Международные резервы Украины выросли за счет новых займов  Зеленский подаст в Раду законопроект о повышении минимальной зарплаты до 5 тысяч  Про строки сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  Платники Дніпропетровщини за січень – липень 2020 року спрямували до бюджетів усіх рівнів та єдиного внеску майже 34,6 мільярдів гривень  Закон України № 466: про порядок вручення податкової вимоги  Закон України № 466: з 01.07.2020 ставки рентної плати за заготівлю деревини застосовуються з урахуванням розподілу лісів за поясами  Юридичні особи, які за підсумками 2019 року отримали бухгалтерський дохід понад 20 млн грн, подають декларацію за півріччя  Співпраця з фіктивними підприємствами – відповідальність перед законом  Закон України № 466 вніс зміни, які вплинули на подання звітності постійними представництвами нерезидента  За порушення вимог зберігання спирту і алкогольних напоїв у місцях зберігання, не внесених до Єдиного реєстру, передбачена відповідальність
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.