• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Декларування доходів громадян у 2015 році
  Опубликовано: 2016-01-25 08:39:19

  Радник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ігор Ломако повідомив, що у 2015 році мешканці Дніпропетровщини сплатили більше 43 млрд. грн. податків до бюджету України. Про це він розповів на прес-конференції в Інформаційному агенстві «МОСТ-ДНЕПР».

  За його словами: «Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області за 2015 рік до державного бюджету зібрано більше 43 млрд. грн., це майже на 15 млрд. грн. більше, ніж за аналогічний період 2014 року. До місцевого бюджету зібрано більше 11 млрд. грн. податків, в порівнянні з минулим роком, це більше на 1,7 млрд. грн.».

  Також, Ігор Ломако повідомив, що у 2015 році за результатами декларування доходів громадян Дніпропетровської області до бюджету надійшло 62 млн. грн. Станом на 01 січня 2016 року громадянами Дніпропетровської області подано близько 48,6 тис. податкових декларацій. Сума задекларованого податкового зобов'язання склала 64,3 млн. грн. Також, надано 10,2 тис. декларацій на податкову знижку. Сума до повернення складає 10,7 млн. грн., фактично повернуто 10 млн. грн. Крім того, відзначено, що доходи в сумі більше 1 млн. грн. задекларували 299 громадян Дніпропетровщини та сума податку до сплати склала 18,7 млн. грн.

  Радник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ігор Ломако додав, що в Україні вже стартувала кампанія по декларуванню доходів, отриманих громадянами у 2015 році, яка продовжиться до 1 травня 2016 року.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Налоговая уменьшит количество проверок бизнеса на 20%  В Кабмине предлагают повысить прожиточный минимум до 4200 грн в месяц  Щоб перейти на спрощену систему оподаткування з 2020 року, необхідно подати заяву не пізніше 16.12.2019 (включно)  У платіжному дорученні як «Платник» зазначено підприємство, а у полі «Призначення платежу» – прізвище працівника: чи має право на податкову знижку працівник?  Про форми фінансової звітності, які подають платники податку на прибуток підприємств за національними стандартами  Послуги з формування кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів у Кваліфікованого надавача ЕДП ІДД ДПС надаються безкоштовно  Комісіонер – резидент надав послуги комітенту – нерезиденту з придбання товару на території України: оподаткування ПДВ  З 01.01.2020 змінюються реквізити бюджетних рахунків  Украина и Китай будут обмениваться телепрограммами  НКРЭКУ согласовала повышение тарифов Укрэнерго
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.