• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Більше 3 мільярдів гривень надійшло до Зведеного бюджету завдяки платникам податків Дарницького району
  Опубликовано: 2017-01-11 13:24:20

  «За 2016 рік платники Дарницького району м. Києва сплатили до Зведеного бюджету понад 3 млрд. 157 млн. грн. Це на 771,4 млн. грн. більше ніж за 2015 рік» - зазначила в. о. начальника ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві  Олена Антіпова під час брифінгу для представників районних ЗМІ. Темп росту платежів складає 132 відсотка.
  Так, в розрізі основних податків до Зведеного бюджету найбільші надходження були по наступних платежах:
  податок на додану вартість – надходження за 2016 року становлять 932,6 млн. грн.;
  податок на доходи фізичних осіб – надійшло 851,3 млн. грн.;
  податок на прибуток підприємств – сплачено 372,6,6 млн. грн.
  Водночас надходження по єдиному соціальному внеску за минулий рік складають  911,5 млн. грн.
  Олена Валентинівна нагадала платникам податків, що з січня цього року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2016 року, та повідомила про граничні строки подання декларації:
  для громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, – до 01 травня року, що настає за звітним;
  для підприємців (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування)  – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (року). Останній день подання декларації за 2016 рік – 09.02.2017 року.
  Також Олена Валентинівна повідомила, що з 1 січня 2017 року запроваджується нова форма декларації, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 15 вересня 2016 року №821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859».
  ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Минфин назвал сумму, которую выделят на перепись населения в 2020  НБУ: Украина выплатила 560 млн долларов долга МВФ  В полиции заявили об обновлении персонала на 40%  Питання розвитку банківської системи України – тема засідання круглого столу, проведеного в Університеті митної справи та фінансів  Платникам акцизного податку про застосування акцизної марки  За неповідомлення банками контролюючих органів про відкриття/закриття рахунків платників податків передбачена відповідальність  Звільнення фізичної особи за переводом: визначення податкового агента при виплаті компенсації, що перераховується на підприємство, на яке особа переводиться  Юридична особа, яка користується пільгою щодо сплати земельного податку, сплачує податок у разі надання в оренду земельних ділянок  Податковий календар на 15 жовтня 2019 року  Платники Дніпропетровщини задекларували за 2018 рік доходів на суму майже 4,5 млрд гривень
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.