• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ– 2016» в номінації «Фінансист року»
  Опубликовано: 2017-03-20 12:29:24

  Номінація  «Фінансист року».

  Людмила ВОЇНОВА
  Голова Правління ПАТ "АСВІОБАНК"


  Три найвагоміші події в Вашій професійній діяльності в 2016 році:
  На тлі падіння китів ринку - успішний розвиток інноваційного формату "банк-бутік", який отримав від НБУ статус Інвестора, що підтверджує його безумовну стабільність та надійність. На тлі масових скорочень - жодного звільнення, професійне зростання тазміцнення колективув період кризи. 12 нових відділень і понад 15 000 нових власників карт невеликого банку.
  Ваш життєвий девіз: "СВІТИТИ завжди, світити скрізь, до днів останніх дінця. Світить - і жодних зайвих слів, ось мій девіз - і сонця!" Кредо від мене і Маяковського :)
  Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Спочатку балериною, а потім учителем - але обов'язково заслуженим! 
  Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Локально - хочу побувати на Тибеті, глобально - хочу жити в Щасландіі, країні щасливих людей..
  Говорячи слово УСПІХ, який сенс Ви в нього вкладаєте? Коли ти своїми зусиллями досягаєш того, чого прагнув.
  Ваш улюблений афоризм? Банк - це місце, де вам позичать грошей, якщо ви зможете довести, що вони вам не потрібні (Боб Хоуп, американський комік і актор).
  На що вам шкода витрачати гроші? До фінансів я намагаюся ставитися максимально дбайливо. Тому будь-яку суму мені важливо витрачати свідомо.
  Як (у чому) ви зберігаєте особисті заощадження? По секрету - я спеціально стала банкіром, щоб мати можливість зберігати гроші винятково в своєму банку :)
  Скільки вам потрібно грошей для щастя? Щастя не вимірюється грошима…
  Якщо щастя не в грошах, то в чому? ☺ А якщо все-таки в грошах, то чому? Щастя - в нас самих. Але гроші дозволяють нам почуватися вільнішими, а значить - краще розкрити самих себе..
  Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори - я перевірю, наскільки вона прибуткова» :)
  Кому в цьому житті Ви заздрите? ☺ Меценатам, які можуть зі щирим серцем витрачати багато грошей на благі справи.
  Яка риса характеру - Ваш головний недолік? ☺ У процесі аудиту :)
  Яка страва здатна підняти Вам настрій?☺ Щось із перчиком.
  Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? Улюблена для мене - це завжди остання, "Економіка вражень" Пайна та Гілмора.
  З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Зі Стівом Джобсом. 
  Яке диво світу Ви хотіли б перенести в своє рідне місто? Що б воно символізувало? Велику Китайську стіну - на наш східний кордон. Для надійності!
  Якби Ви відкрили нову планету, як би Ви її назвали? Уже відкрила, це моя дочка - Владислава.
  Уявіть, що до Вас у гості приїхав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б Ви його запросили на екскурсію? Для початку в депозитарій нашого банку - залишити на зберігання цінності в сейфі :)
  Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Сподіваюся, мені ще рано відповідати на це питання.   
  Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? Подорож.

  Вадим МОРОХОВСЬКИЙ


  Голова Правління ПАТ «БАНК ВОСТОК»,
  Голова Ради директорів ЗАХІД БАНК ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ Подгориця (Чорногорія).
  Досягнення в 2016 році: Це створення в Чорногорії комерційного банку АТ ЗАХІД БАНК. Входження ПАТ «БАНК ВОСТОК» в першу групу банків на 1 січня 2016 року, підтримка шахового клубу в Одеській області, Музею сучасного мистецтва в м. Одеса.
  Ваш життєвий девіз: Стався до інших так само, як ти хочеш, щоб ставилися до тебе.
  Ким Ви мріяли стати в дитинстві: Мріяв стати археологом і банкіром.
  Бути сьогодні успішним - це ... бути оточеним гідними і люблячими тебе людьми.
  На що вам шкода витрачати гроші? Даремно.
  Як ви зберігаєте особисті заощадження? в ПАТ «БАНК ВОСТОК».
  Скільки вам потрібно грошей для щастя: Не в грошах щастя.
  Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я ... зроблю людей щасливими».
  Яка риса характеру Ваш головний недолік? Доброта.
  З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? З Наполеоном.
  Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті: Головне досягнення в моєму житті - це моя сім'я.
  Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? Робота в ПАТ «БАНК ВОСТОК» і комерційному банку АТ ЗАХІД БАНК.

  Віктор ПОНОМАРЕНКО


  Голова правління ProCredit Bank
  Досягнення в 2016 році: За підсумками минулого року ПроКредит Банк отримав прибуток і показав приріст по всіх ключових напрямках бізнесу. Ми наростили обсяги кредитування малого і середнього бізнесу (МСБ), зросла і кількість клієнтів, які перейшли до нас на обслуговування. Є приріст і в роздрібному сегменті: ставку робили на залучення вкладів. Крім того, ми збільшили показники ефективності бізнесу і продовжили інвестувати в наших співробітників. У минулому році ми вклали 1 млн. євро в навчальні програми, як на локальному, так і на міжнародному рівні. У нинішньому році позитивні тенденції збереглися: збільшуються темпи зростання обсягів кредитування, зростає кількість нових бізнес-клієнтів, які перейшли до нас на обслуговування.
  Які у вас переваги по галузях економіки? Якщо говорити про пріорітетні галузі, то дуже активно працюємо з агросектором. На частку кредитного портфеля в цьому сегменті припадає понад 45% всього нашого кредитного портфеля. Як правило, працюємо з аграріями, які обробляють від 1000 га земель. Ми хочемо підтримувати бізнес, у якого є довгострокова стратегія розвитку. Як правило, це виробники та переробники, аграрії, а також підприємства сфери послуг.
  Скільки зараз налічується відділень банку? У нас 27 бізнес-підрозділів, з яких п'ять - повнофункціональні відділення (в Києві, Львові, Харкові, Дніпропетровську та Одесі), а решта 22 - роздрібні відділення. Маючи таке покриття і використовуючи інструменти сучасного дистанційного банківського обслуговування, ми обслуговуємо підприємства в будь-якій точці країни. ПроКредит Банк був в 2016 році єдиним українським банком, який задекларував повний перехід на cashless - пообіцяв стати «банком без готівки».

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.