• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Свято національного костюму в ДПІ у Солом’янському районі
  Опубликовано: 2017-05-19 15:25:58

  18 травня українці відзначають День вишиванки - символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають. Свято національного костюму відзначають по всій країні щорічно в кожен третій четвер травня. Це свято з'явилося всього 8 років тому, коли декілька десятків українських студентів одягли вишиванки і вийшли на вулиці своїх міст.
  ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві також долучилася до цього свята.
  У цей день співробітники та платники Солом’янського району одягли вишиті сорочки з метою збереження культурної традиції, розвитку і популяризації національної моди.. Яскраві, барвисті костюми не тільки піднімають настрій, а й просвічує кожного громадянина щодо культури носіння вишиванки.
  Свято національного костюму спрямований на те, щоб зберегти історичну цінність української традиції створення і носіння вишиванок.
  У день вишиванки багато дізнаються, що це не просто сорочка –  саме у вишивці закладено маса сенсу: обережна вишивка, весільна, траурна і просто ошатна, яка принесе здоров'я і багатство.
  З кожним роком це свято набуває все більшої популярності не тільки на Україні, а в інших країнах світу.
  ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві
  Порядок звітування підприємців на загальній системі оподаткування без найманих працівників з єдиного внеску
  Пунктом 4 частини першої ст. 4 Закону України від 08 липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон №2464) платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) є фізичні особи підприємці, в тому числі фізичні особи підприємці – платники єдиного податку.
  Форми та строки подання звітності передбачено Порядком формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435 із змінами і доповненнями (далі – Порядок №435).
  Згідно з п. 2 розділу ІІІ Порядку №435 фізичні особи підприємці, зокрема, які застосовують загальну систему оподаткування без використання праці найманих працівників, формують та подають Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску (далі – Звіт) самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним періодом.
  Звітним періодом є календарний рік.
  Звіт подається за формою згідно з таблицею 1 додатка 5 до Порядку №435 із зазначенням типу форми «початкова».
  Частиною четвертою ст. 4 Закону №2464 встановлено, що фізичні особи підприємці, у тому числі фізичні особи підприємці – платники єдиного податку, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.
  Звіт зазначеними особами не подається.
  При самостійному визначенні бази нарахування Звіт подається на загальних підставах.

  ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  В прошлом году на 78% больше украинских трудовых мигрантов платили соцвзносы в Польше  Могерини: сегодня ЕС подтвердит полную политическую и финансовую поддержку Украины  Порошенко предложил кувейтским инвесторам принять участие в приватизации  В Украине объявлены в розыск 7 тысяч неплательщиков алиментов  Канада выделит несколько миллионов для украинской армии  Податковий календар на 20 березня 2018 року  З початку року 8 підприємців Дніпропетровщини позбулися ліцензій за продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім  Фізична особа – резидент, яка отримала іноземний дохід та сплатила податки за межами України, для отримання права на зарахування сплачених податків повинна надати довідку  Транспортний податок: термін проведення перерахунку у разі виявлення розбіжностей  Суборенда земельної ділянки: хто є платником орендної плати за землю?
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.