• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Круглий стіл: «Налагодження каналів збуту сільськогосподарської продукції в Донецькій та Луганській областях і в прилеглих районах Запорізької області»
  Опубликовано: 2017-07-24 15:59:20

  Ситуація в сільському господарстві на підконтрольній Україні території Донецької та Луганської областей залишається непростою. В наслідок конфлікту на сході України перервались усталені зв’язки між виробниками та споживачами сільгосппродукції; зруйновані або опинилися по той бік розмежування переробні підприємства і складські приміщення, деформовані звичні ланцюги створення доданої вартості і збуту продукції. Особливо болюче негативні наслідки цих змін відчувають малі та середні сільськогосподарські виробники. Як створити нові ланцюжки доданої вартості, налагодити канали збуту с\г продукції, куди повинні бути спрямовані зусилля держави, інвесторів і донорів для того, щоб їх вплив був максимально ефективним – дають відповідь рекомендації дослідження, що буде обговорюватись під час круглого столу у Києві 27 липня 2017 р.  Початок заходу: о 9:30. Місце проведення: готель «Либідь» (м. Київ, площа Перемоги, 1, другий поверх, конференц-зал). Найближчі станції метро: «Університет» та «Вокзальна».


  Попередню акредитацію журналістів здійснює Національний прес-клуб з аграрних та земельних питань, який діє при Українському освітньому центрі реформ і надає заходу інформаційну підтримку: (044) 490 69 88/90, моб. 050-913-6835 та е-mail: amarchenko@cure.org.ua  

  Дослідження аграрних ринків Донецької, Луганської областей та прилеглих районів Запорізької області проводилося компанією Synergy Development Consulting на замовлення проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» у квітні-червні 2017 року. За результатами обговорень під час поточного круглого столу у Києві дослідження буде доопрацьоване; його остаточна версія буде опублікована на сторінці Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» в Facebook: https://www.facebook.com/usaid.ards/ у серпні 2017 року.


  Учасники круглого столу: представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, професійних об’єднань, благодійних та донорських організацій, кооперативів, сільськогосподарських підприємств та підприємств-переробників сільськогосподарської продукції, ЗМІ.

  Програма круглого столу додається.

  ***

  Проект «Підтримка аграрного і сільського розвитку» – це проект USAID, що реалізується компанією Кімонікс і ставить за мету сприяння всеохоплюючому і стійкому економічному зростанню шляхом розвитку аграрного сектора і створення більш привабливих умов проживання в сільській місцевості України. Проект триватиме до липня 2020 року. Докладніша інформація про проект: https://www.facebook.com/usaid.ards .


  ***

  Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. В Україні Агентство США з міжнародного розвитку надає технічну та гуманітарну допомогу починаючи з 1992 року. За додатковою інформацією про програми USAID в Україні звертайтеся до Відділу USAID із зв’язків із громадськістю за телефоном +38 (044) 521-5741, на Інтернет-сторінку: http://ukraine.usaid.gov або на сторінку у соціальній мережі Фейсбук: www.facebook.com/USAIDUkraine.


  ПРОГРАМА КРУГЛОГО СТОЛУ

  «Налагодження каналів збуту сільськогосподарської продукції в Донецькій та Луганській областях і в прилеглих районах Запорізької області»


  Модератор: Сергій Губін
  09.30 - 10.00

  Реєстрація учасників.

  Вітальна кава

  10:00 – 10:20

  Відкриття круглого столу. Вступне слово:

  - Вадим Черниш, Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

  - Олена Ковальова, заступник Міністра Аграрної політики та продовольства України.

  - Патрік Рейдер, Директор Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

  10:20 – 11:00

  Результати маркетингового дослідження аграрних ринків Донецької, Луганської областей та прилеглих районів Запорізької області

  - Надія Кузьмичова, Генеральний директор MLS group


  Оптимізація логістичних каналів формування аграрних ринків Донецької, Луганської областей та прилеглих районів Запорізької області

  - Діна Волинець, Директор з розвитку  Synergy Development Consulting

  11:00 – 11:10

  Подальші кроки з впровадження рекомендацій дослідження. Внесок Проекту USAID «Агросільрозвиток»

  - Владислав Карпенко, експерт з питань розвитку бізнесу в сільській місцевості Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»

  11:10 – 12:10

  Обговорення рекомендацій та дорожньої карти із їх впровадження


  12:10 – 12:30

  Підбиття підсумків круглого столу

  - Вадим Черниш, Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

  - Олена Ковальова, заступник Міністра Аграрної політики та продовольства України.

  - Патрік Рейдер, Директор Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»


  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.