Компанія АТ АККУЮ НУКЛЕАР, що реалізує проект будівництва першої атомної електростанції у Туреччині, отримала від Турецького агентства з атомної енергії (ТАЕК) обмежений дозвіл на будівництво, що є першим етапом на шляху до отримання Ліцензії на будівництво АЕС.
Обмежений дозвіл на будівництво надає можливість розпочати виконання будівельно-монтажних робіт на всіх об'єктах атомної електростанції, за виключенням будівель та споруд, важливих для безпеки «ядерного острову».
«Ми переходимо від етапу підготовчого періоду безпосередньо до будівельних робіт на майданчику, на більшу частину яких будуть законтрактовані місцеві будівельні підрядники - зазначив генеральний директор АТ АККУЮ НУКЛЕАР Юрій Галанчук. - Наступна наша задача - отримати Ліцензію на будівництво. Ми хотіли розпочати роботи з будівництва всього комплексу будівель та споруд АЕС у якомога коротший термін. При цьому для нас найважливішою задачею є дотримання всіх національних та міжнародних стандартів безпеки».
Для отримання обмеженого дозволу на будівництво співробітники АТ АККУЮ НУКЛЕАР у тісній взаємодії з представниками підприємств Держкорпорації «Росатом», що є учасниками проекту, виконали розробку проектної документації для спорудження Блоку №1 АЕС «Аккую», за підсумками якої в ТАЕК в складі заявки на ліцензію на будівництво 3 березня 2017 року були представлені попередній звіт про обґрунтування безпеки (ПЗОБ), Ймовірнісний аналіз безпеки (ІАБ) АЕС «Аккую», а також ряд інших документів, що підтверджують безпеку АЕС. Обмежений дозвіл на будівництво виданий за результатами ретельного розгляду та оцінки з боку ТАЕК наданих документів.
У найближчі місяці співробітники департаменту ядерної безпеки ТАЕК продовжать їх аналіз, ознайомляться з ходом робіт на майданчику, після чого складуть звіт про оцінку заявки на отримання Ліцензій на будівництво. При позитивній оцінці Турецьке агентство з атомної енергії надасть АТ АККУЮ НУКЛЕАР Ліцензію на будівництво, яка дозволить приступити до реалізації всіх будівель і споруд АЕС, а також монтажу всіх необхідних систем без обмеження при суворому дотриманні всіх стандартів безпеки.
Отримання Ліцензії на будівництво очікується в першій половині 2018 року.
АТ АККУЮ НУКЛЕАР отримала обмежений дозвіл на будівництво АЕС «АККУЮ»
2017-10-24 15:06:51
Увага!!! При передруку матеріалів з E-FINANCE.COM.UA активне посилання (не закрите в теги noindex або nofollow, а саме відкрите!!!) на портал "Фінансові новини E-FINANCE.COM.UA" обов'язкове.
WARNING! When reprinting materials from E-FINANCE.COM.UA, it is mandatory to include an active link (not closed in noindex or nofollow tags) to the portal "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" that remains open. WARNUNG!!! Beim Nachdruck von Materialien von E-FINANCE.COM.UA ist ein aktiver Link (nicht geschlossen in Noindex- oder Nofollow-Tags, sondern offen!!!) zum Portal „Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA“ obligatorisch. OSTRZEZENIE!!! Podczas przedrukowywania materialow z E-FINANCE.COM.UA, aktywny link (nie zamkniety w tagach noindex lub nofollow, ale raczej otwarty!!!) do portalu "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" jest obowiazkowy. Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна. |
Related News / Новини рубрики:
Іспанія як головний імпортер українського зерна: що варто врахувати Україні при експорті
Ukraiński cukier drożeje: przyczyny i perspektywy na rok 2025 Le marché hypothécaire de l'Ukraine : où sont émis le plus grand nombre de prêts et comment fonctionne le programme eOsel Ukrzaliznytsia wird im Jahr 2025 4,4 Milliarden UAH für die Modernisierung von Personenkraftwagen erhalten В Україні знову дорожчає автогаз: що відомо про зростання цін Верховна Рада ухвалила закон для збільшення доступного житла для переселенців Податкові новини (ДПС у Дніпропетровській області) 20.11.2024 Zełenski był inicjatorem opracowania specjalnych warunków podatkowych dla miast przygranicznych Licenciements massifs chez Boeing : l'entreprise va supprimer 2 500 postes Bulgarien fordert, dass die Europäische Union Maßnahmen ergreift, um den Honigmarkt vor Importen aus der Ukraine zu schützen |