• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • У Добропіллі підбили перші підсумки кампанії декларування доходів громадян
  Опубликовано: 2018-03-13 12:23:36

  Вже понад два місяці на всій території нашої країни триває кампанія декларування доходів громадян. Спеціалістами фіскальної служби Донеччини надається уся необхідна допомога з роз’яснення громадянам нюансів цьогорічної кампанії декларування. Постійно проводяться семінари, телефонні «гарячі лінії» та зустрічі з платниками податків.
  Так, завдяки проведеним заходам мешканцями м. Добропілля, Добропільського та Олександрівського районів вже подано 384 податкових декларації про майновий стан і доходи.
  Для тих громадян, хто ще не встиг подати декларацію про доходи, отримані протягом 2017 року, Добропільський відділ адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Покровсько-Добропільського управління Головного управління ДФС у Донецькій області нагадуємо, що громадянам, які зобов’язані згідно з Податковим кодексом України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями включити суму отриманих доходів до загального річного оподатковуваного доходу, необхідно подати до 01 травня 2018 року річну податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – Декларації) за наслідками звітного 2017 року, а також нарахувати і сплатити до бюджету податок з таких доходів за ставкою 18% та військовий збір за ставкою 1,5 % до 01 серпня 2018 року.
  Для інформування платників постійно висвітлюються у ЗМІ та на веб-порталі ДФС України у мережі Інтернет основні питання щодо порядку подання податкової декларації про майновий стан та доходи категорій платників податку на доходи фізичних осіб, які  мають подавати річну податкову декларацію, та переліку доходів, що підлягають обов’язковому декларуванню, а також  переліку витрат, які включаються до складу податкової знижки.
  Податкова декларація подається до органу ДФС в один із таких способів за вибором платника податку:
  особисто платником або уповноваженою на це особою;
  надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
  засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.