• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • У Вінниці триває унікальна міжнародна виставка про сильних духом людей
  Опубликовано: 2018-11-14 21:47:36

  Міжнародну фотовиставку «РівноДоступність. Жити гідно всупереч долі» відкрили у Вінниці. Вона вже побувала у 30 країнах світу, тепер побачити унікальні фотороботи можуть і жителі міста.

  Навіть якщо доля посилає надважкі випробування,  якщо хвороба дуже важка,  якщо всі обставини проти тебе, головне – не здаватися, не опускати руки, не втрачати віру і надію, - ось головний меседж, який хочуть донести автори ідеї та організатори фотовиставки до суспiльства. А це - Національна Асамблея людей з інвалідністю України за сприянння Посольства Швеції в Україні і Шведського Інституту.

  Головне – не здаватися

  Герої фотовиставки – 26 людей різного віку і  соціального статусу, вони знайшли свій шлях у житті, їх не зламали випробування.  Вони – сильні, мужні, відважні, їх приклад показує, що  інвалідність – не вирок. Вони не закопали свої таланти і не зрадили свої мрії. Вони – приклад для інших.

  Кожна з 26 історій (16 шведських та 10 українських) по-своєму вражає і закликає задуматися про ті труднощі та бар’єри, які часто встановлює суспільство для людей з особливими потребами.  Фотороботи покликані задуматися, чому виникають різні соціальні перешкоди на шляху і дорослих, і дітей з інвалідністю, які прагнуть досягнути поставленої мети. А ще – переглянути своє ставлення до цієї категорії людей, повідомляє новинний сайт.

  Герої фотовиставки проживають у різних містах і селах, комусь вдалося знайти роботу, а для когось це справді проблема. Однак всіх об’єднує оптимізм і вміння відстоювати свої права, а також вiра у свiтле маймутнє.

  Серед героїв фотовиставки з України – і відомі люди - активний політичний діяч Валерій Сушкевич, громадський діяч Ярослав Грибальський, і не дуже -  вчителька Марта Николаєва, мама і бабуся Людмила Доновська.

  Є тут є і вінничани – талановитий  Сергій Лисак та студентка, майбутній психолог Юлія Галачева.

  Варто побачити кожному

  Життя кожного з них – це щоденні маленькі перемоги. Над собою, над обставинами чи над хворобою. Над болем і над зневірою. Вони по-особливому вміють цінувати життя, вміють наповнювати змістом кожну хвилину. Їхні історії варті вашої уваги!

  За інформацією сайту, жителі Вінниці та гості міста мають можливість відвідати унiкальну міжнародну фотовиставку до 28 листопада. Триває експозиція  у приміщенні  Вінницької обласної державної адміністрації (І поверх, праве крило адмінбудівлі «Книжка»). Вхід вільний.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.