• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Власники та орендарі земель Донеччини поповнили місцеві бюджети майже 342 мільйонами гривень
  Опубликовано: 2019-05-13 15:06:03

  За чотири місяці 2019 року місцеві бюджети Донецької області отримали 341,8 млн грн плати за землю. Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували 315,5 млн грн земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності. В свою чергу, фізичні особи перерахували 26,3 млн гривень.
  У зрівнянні з минулим роком спостерігається значне зростання надходжень плати за землю на 25,8 відсотків, або на 70,1 млн гривень.
  У формуванні місцевих бюджетів за показником найбільших надходжень плата за землю посідає друге місце, поступившись лише податку на доходи фізичних осіб. За результатами січня-квітня поточного року загальна питома вага плати за землю у надходженнях місцевих бюджетів складає 8,6 відсотків.
  За територіальною приналежністю найбільші надходження податку за землю сплачено за землі м. Маріуполь – більше 95 млн грн, землекористувачі м. Краматорськ поповнили бюджет на 37 млн грн, Добропільського району – на 35 млн гривень.
  Слід зазначити, що власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою податок сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.
  Натомість, фізичними особами – землевласниками податок сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, надісланого фіскальними органами за місцем реєстрації.  

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Україна отримала нову партію тестів на COVID-19 від Південної Кореї



  В Мининфраструктуры анонсировали единый е-билет на метро и ж/д в Киеве



  Запровадження єдиного рахунку для сплати податків, зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування



  Чи переноситься термін сплати плати за землю, якщо останній день сплати припадає на вихідний або святковий день?



  Виробникам алкоголю і тютюнових виробів про подання звіту про використання марок



  До уваги платників податку на прибуток



  Про розгляд скарги на рішення про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН



  Законом № 466 оновлено порядок внесення змін до плану-графіка проведення документальних планових перевірок



  Мінфін і ДПС завершують розробку додатку «РРО в смартфоні»



  Внесено зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»




  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.