• Главная
  • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
  • АРХИВ
  • Финансисту
  • Бухгалтеру
  • Малому бизнесу
  • Аналитика
  • Реклама
  • Контакты
  • RSS feed
  • Издается с 9 сентября 2005 года
  • Майнові податки: Транспортний податок
    Опубликовано: 2019-10-07 09:10:10

    Нікопольське управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує платникам податків, що транспортний податок сплачують  фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні власні легкові автомобілі з року випуску якого минуло не більше 5-ти років та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 01 січня податкового (звітного) року (у 2019 році  - це 1564875,0грн.).
    Ставка податку становить 25000,0 грн. за кожен такий легковий автомобіль.
    Транспортний податок фізичним особам обчислює контролюючий орган за місцем реєстрації платника податку, який надсилає (вручає) платнику податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити до 1 липня року базового податкового (звітного) періоду (року).
    Сплачується транспортний податок фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.
    Фізичні особи – платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації для проведення звірки даних щодо:
    - об’єктів оподаткування, що перебувають у власності платника податку;
    - розміру ставки податку;
    - нарахованої суми податку.
    У разі виявлення розбіжності між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими оригіналами відповідних документів, зокрема, документами на право власності, контролюючий орган за місцем проживання (реєстрації) платника податку проведе перерахунок податку і надішле нове податкове повідомлення-рішення, а попереднє податкове повідомлення-рішення вважатиметься скасованим (відкликаним).

    Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

    Новости рубрики:


    Користувач має право зробити копію кваліфікованого електронного підпису з файлового носія на захищений носій ключової інформації    Платникам єдиного внеску про заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжного доручення на сплату єдиного внеску    Коли податкові вимоги, податкові повідомлення-рішення вважаються відкликаними?    Щодо самостійного виправлення помилок у повідомленні за ф. № 20-ОПП (у т. ч. у графах 6 – 7 «Адміністративна одиниця відповідно до КОАТУУ»)    У разі повернення пального постачальник не зобов’язаний реєструватись платником акцизного податку, як особа що реалізує пальне    Про порядок сплати земельного податку фізособою у рік придбання земельної ділянки    Власні кошти внесені на розрахунковий рахунок фізособою, яка провадить незалежну професійну діяльність: чи виникає дохід?    Фізособа одночасно з доходами у вигляді пенсії з ПФУ отримує доходи у вигляді заробітної плати: що з ПСП?    До уваги платників податку на прибуток підприємств    Чи може платник ПДВ оскаржити рішення комісії щодо неврахування таблиці даних платника податку?
    E-FINANCE.COM.UA
    Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
    Тел.: +380-50-441-7388

    bigmir)net TOP 100
    Яндекс.Метрика

    Яндекс цитирования
    © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
    При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.