• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • З 19 квітня 2020 року у платників виникає право на використання альтернативних РРО – програмних РРО
  Опубликовано: 2020-02-13 15:29:34

  Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома платників, що з 19 квітня поточного року ДПС надасть безкоштовне рішення, яким можна буде користуватися в частині фіскалізації торговельних операцій.
  ДПС запустила MVP (minimumviableproduct) для тестування безкоштовного програмного РРО «пРРОсто».
  Забезпечення розробки програмного рішення та можливості його тестування здійснюється ДПС України на виконання Указу Президента України від 08 листопада 2019 року № 837/2019 та Закону України від 20 вересня      2019 року № 128-IX.
  Це лише MVP версія для тестування. Наступні релізи будуть відбуватись після опрацювання коментарів та пропозицій від тестувальників, а також з урахуванням вимог API.
  Бізнесу податкова запропонує API, завдяки якому бізнес (девелопери, розробники) зможуть розробляти власні програмні рішення відповідно до бізнес-процесів кожного з секторів.
  Запропоноване програмне РРО не є ексклюзивним, наявність відкритого програмного інтерфейсу (API) дозволить розробникам програмного забезпечення пропонувати для підприємців та застосовувати для власних потреб альтернативні розробки.
  Розробка не потребує сертифікації, технічної експертизи, включення до Державного реєстру моделей – достатньо виконувати вимоги законодавства, формувати, підписувати та реєструвати чеки у встановленому форматі й надавати їх покупцям товарів та отримувачам послуг, в тому числі в електронному форматі.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Из-за пандемии коронавируса у МВФ просят помощи более 80 государств  Fitch прогнозирует глубокую глобальную рецессию в 2020 году  Бізнесом Донеччини сплачено майже 260 млн гривень еко-податку  В США люди подали более 6 млн заявок на получение пособия по безработице  Фонд соціального страхування України виплатив ФОП лікарняний: оподаткування ПДФО та військовим збором  Податок на додану вартість: підсумки І кварталу  Платники Дніпропетровщини за перший квартал перерахували до бюджетів усіх рівнів та єдиного внеску 15,4 мільярдів гривень  Платникам ПДВ про деякі особливості складання розрахунку коригування до зведеної податкової накладної  Власники квартир (жилих приміщень) у багатоквартирних жилих будинках не є платниками земельного податку  Украина получила 3000 упаковок препарата, которым будут лечить при коронавирусе
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.