• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • За чотири місяці 2020 року зафіксовано понад 163 тисячі звернень до столичних центрів обслуговування платників щодо отримання адміністративних послуг
  Опубликовано: 2020-05-22 09:11:47

  Головне управління ДПС у м. Києві інформує, що за чотири місяці  2020 року загальна кількість звернень до столичних  центрів обслуговування платників щодо отримання  адміністративних послуг склала понад 163 тисячі.
  При цьому, кількість наданих адміністративних послуг становила понад 148 тисяч, що включає в себе видачу довідок, свідоцтв, ліцензій та інше.
  Зокрема, було видано понад 25 тисяч карток платника податків та внесено до паспортів громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.
  Більше 8 тисяч громадян отримали відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.
  Платникам податків, як юридичним так і фізичним особам, для забезпечення можливості використання електронного цифрового підпису, було надано понад 20 тисяч електронних довірчих послуг.
  Протягом зазначеного періоду  було зареєстровано понад 3 тисячі реєстраторів розрахункових операцій та більше 13 тисяч книг обліку розрахункових операцій.
  До столичних центрів обслуговування платники звертаються і стосовно отримання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи. Так, за період січень-квітень 2020 року  таких довідок  підготовлено та видано понад 43 тисячі.
  Понад 17 тисяч громадян здійснили реєстрацію платника єдиного податку та понад 12 тисяч  платників отримали витяг з реєстру платників єдиного податку.
  За чотири місяці 2020 року понад 7 тисяч платників отримали або подовжили терміни дії ліцензій на роздрібну торгівлю тютюновими або алкогольними виробами.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Нововведення Закону №466: Про зміни щодо реєстрації платників податку на додану вартість, які набули чинності з 23 травня 2020 року  Звертаємо увагу, що за неподання або несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування передбачена кримінальна або адміністративна відповідальність  До уваги платників, які здійснюють роздрібну торгівлю та/або зберігання пального на території міста Києва  Актуальні питання по погашенню податкового боргу платниками податків  В який термін та за якою формою подають звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску роботодавці, які впродовж звітного періоду доходи на користь найманих працівників не нараховували?  Одещина: платники регіону сплатили 833,4 млн грн податку на майно  Новий дім для 23 дітей, 15 нових садочків, шкіл, спорткомплексів - 2020 на Одещині оголошено роком дитини  Про порядок та підстави відмови в реєстрації РРО  З початку року анульовано дію 819 ліцензій на право торгівлі алкогольними та тютюновими виробами  Довідку про статус нерезидента для звільнення від оподаткування його доходів необхідно легалізувати
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.