• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Бізнес Донеччини з початку року сплатив майже 600 мільйонів гривень податку на прибуток
  Опубликовано: 2020-05-22 09:21:08

  Податковою Донеччини з початку 2020 року забезпечено надходження 599 млн грн податку на прибуток підприємств. З них до держбюджету спрямовано 533,7 млн грн, а до місцевих скарбниць – 65,3 млн гривень.
  Досягнення таких показників – це результат відкритих і партнерських взаємин з бізнесом, якісного сервісного обслуговування платників податків та підвищення податкової культури населення.  
  Найвагоміший внесок по сплаті податку на прибуток забезпечили підприємства м. Маріуполя – 105,1 млн грн, м. Краматорськ – 26,3 млн грн та  м. Слов`янськ і Слов’янського району – 24,5 млн гривень.
  Нагадуємо, що Законом України від 30.03.2020 №540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID - 19)» (далі – Закон №540) передбачено ряд пільг для юридичних осіб в період поширення коронавірусної хвороби, зокрема, передбачено ряд преференцій для юридичних осіб – платників податку на прибуток підприємств. У зв’язку з чим ДПС України оновила довідники пільг, ознайомитися з якими можна на офіційному вебпорталі ДПС України за наступним посиланням: https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/dovidniki-/54005.html. 

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Нововведення Закону №466: Про зміни щодо реєстрації платників податку на додану вартість, які набули чинності з 23 травня 2020 року  Звертаємо увагу, що за неподання або несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування передбачена кримінальна або адміністративна відповідальність  До уваги платників, які здійснюють роздрібну торгівлю та/або зберігання пального на території міста Києва  Актуальні питання по погашенню податкового боргу платниками податків  В який термін та за якою формою подають звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску роботодавці, які впродовж звітного періоду доходи на користь найманих працівників не нараховували?  Одещина: платники регіону сплатили 833,4 млн грн податку на майно  Новий дім для 23 дітей, 15 нових садочків, шкіл, спорткомплексів - 2020 на Одещині оголошено роком дитини  Про порядок та підстави відмови в реєстрації РРО  З початку року анульовано дію 819 ліцензій на право торгівлі алкогольними та тютюновими виробами  Довідку про статус нерезидента для звільнення від оподаткування його доходів необхідно легалізувати
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.