• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Податковою Донеччини надано з початку року майже 65 тисяч адміністративних послуг
  Опубликовано: 2020-05-22 15:11:29

  З початку 2020 року органами податкової служби Донецької області надано майже 65 тис. адміністративних послуг представникам бізнесу та громадянам.
  У квітні надійшло понад 4,4 тис. звернень щодо надання адміністративних послуг, з них майже 45% – в електронній формі засобами електронного зв’язку. Значне зростання відсотка електронних звернень у порівнянні з відповідними показниками попередніх місяців свідчить про те, що суб’єкти звернень дотрималися порад ГУ ДПС щодо зменшення відвідувань центрів обслуговування платників (далі – ЦОП) в умовах карантину. За минулий місяць податковою службою Донеччини надано майже 4,0 тис. адміністративних послуг.
  Найбільшою за кількістю звернень адміністративною послугою у квітні п.р. виявилась довідка про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи. Всього видано 789 таких
  довідок, з них в електронному вигляді – 656, або 83 відсотка.
  Водночас, не втрачають свою популярність серед суб’єктів звернень такі  адміністративні послуги, як реєстрація книг обліку розрахункових операцій (545), видача карток платника податків про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків (457), реєстрація платника єдиного податку (351), надання  витягу з реєстру платників єдиного податку (321) та інші.
  Нагадуємо, що у зв’язку з продовженням карантинних заходів в Україні робота ЦОП продовжує здійснюватися з певними обмеженнями. В той же час багато адмінпослуг можна отримати дистанційно, за допомогою Електронного кабінету, не наражаючи себе та своїх рідних на небезпеку. 

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Нововведення Закону №466: Про зміни щодо реєстрації платників податку на додану вартість, які набули чинності з 23 травня 2020 року  Звертаємо увагу, що за неподання або несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування передбачена кримінальна або адміністративна відповідальність  До уваги платників, які здійснюють роздрібну торгівлю та/або зберігання пального на території міста Києва  Актуальні питання по погашенню податкового боргу платниками податків  В який термін та за якою формою подають звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску роботодавці, які впродовж звітного періоду доходи на користь найманих працівників не нараховували?  Одещина: платники регіону сплатили 833,4 млн грн податку на майно  Новий дім для 23 дітей, 15 нових садочків, шкіл, спорткомплексів - 2020 на Одещині оголошено роком дитини  Про порядок та підстави відмови в реєстрації РРО  З початку року анульовано дію 819 ліцензій на право торгівлі алкогольними та тютюновими виробами  Довідку про статус нерезидента для звільнення від оподаткування його доходів необхідно легалізувати
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.