• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Закупівля медпрепаратів-2021: МОЗ включило до списку більше 1100 назв
  Опубликовано: 2021-01-28 17:00:33

  В Україні завершується підготовка до закупівлі лікарських та медичних виробів на 2021 рік. Цього разу до списку увійшло 1117 непатентованих назв. Про це під час брифінгу заявила заступниця міністра охорони здоров’я України Світлана Шаталова, повідомляє кореспондент УНН.

  Цитата

  “Міністерство охорони здоров’я вже завершило формування номенклатур лікарських засобів та медичних виробів для закупівель на 2021 рік. Всього в переліку 1117 міжнародних непатентованих назв. Сьогодні ми узгодили й провізували всі документи в МОН і очікуємо на відповідний наказ”, — заявила Шаталова.

  Деталі

  За її словами, проект постанови уряду невідкладно буде направлено на погодження центральним органам влади та затвердження Кабінету міністрів.

  “Я хочу підкреслити, що минулого року така ж річна постанова для 2020 року, відповідно до подання МОН, була затверджена 6 травня. На сьогоднішній у нас уже зібрана потреба по 17 напрямках нозологій із 30. Ще за 13 — робота триває... Ми збираємо потреби від регіональних лікарень, верифікуємо та затверджуємо потрібні кількості для закупівель”, — додала посадовиця.

  Доповнення

  Цього року, під час централізованої закупівлі ліків, 6 програм планується до включення до складу тарифів та будуть профінансовані Національною службою здоров’я кожній лікарні, яка буде надавати відповідний вид медичної допомоги.

  Віталій Журак

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Користувач має право зробити копію кваліфікованого електронного підпису з файлового носія на захищений носій ключової інформації  Платникам єдиного внеску про заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжного доручення на сплату єдиного внеску  Коли податкові вимоги, податкові повідомлення-рішення вважаються відкликаними?  Щодо самостійного виправлення помилок у повідомленні за ф. № 20-ОПП (у т. ч. у графах 6 – 7 «Адміністративна одиниця відповідно до КОАТУУ»)  У разі повернення пального постачальник не зобов’язаний реєструватись платником акцизного податку, як особа що реалізує пальне  Про порядок сплати земельного податку фізособою у рік придбання земельної ділянки  Власні кошти внесені на розрахунковий рахунок фізособою, яка провадить незалежну професійну діяльність: чи виникає дохід?  Фізособа одночасно з доходами у вигляді пенсії з ПФУ отримує доходи у вигляді заробітної плати: що з ПСП?  До уваги платників податку на прибуток підприємств  Чи може платник ПДВ оскаржити рішення комісії щодо неврахування таблиці даних платника податку?
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.