• Main Page / Головна
 • Newsline / СТРІЧКА НОВИН
 • Archive / АРХІВ
 • Contacts / Контакти
 • RSS feed
 • This online newspaper has been in publication since September 9, 2005
 • Накопичувальна пенсія: Шмигаль каже, запроваджувати почнуть вже цього року
  2021-02-09 17:30:10

  У 2021 році в Україні планується запровадження накопичувальної пенсійної системи. Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час виступу на форумі “Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді”, передає кореспондент УНН.

  Цитата:

  “Впевнений, що цього року ми всі побачимо вже запровадження законодавства і запровадження такої накопичувальної системи в Україні”, — заявив Шмигаль.

  З його слів, уряд активно працює над цим з профільним комітетом Верховної Ради.

  Деталі

  Шмигаль вказав, що уряд буде рухатись у напрямку створення накопичувальної пенсійної системи, адже наразі солідарна пенсійна системи "вичерпує себе як та система, яка дає можливість отримувати достойні і достатні пенсії". А запровадження накопичувальної пенсійної системи, з його слів, має забезпечити "достойні пенсії", і це — "елемент інвестицій в економіку, тому що накопичувальна пенсійна система — це один з найбільших інвесторів у тих економіках, де вона існує".

  Що було раніше

  У листопаді 2020 року уряд ухвалив рішення про рекомендацію ВР ухвалити законопроект щодо збільшення єдиного соціального внеску на 7 та на 15% для людей з важкою професією.

  Так, пропонується збалансувати солідарну систему накопичувальним рівнем, коли особа має власний накопичувальний рахунок, на який щомісяця вона і її роботодавець сплачують внески.

  Інші плани уряду на 2021 рік

  Окрім пенсійної системи, зі слів очільника уряду, у 2021 році планується робота щодо ринків енергоресурсів, ринку газу, ринку землі — його повноцінний початок функціонування. Уряд планує продовжити реформу митниці, Державної податкової служби.

  “Створення, початок створення — на жаль, неможливо створити фондовий ринок в державі за один рік, тому початок створення фондового ринку за сприяння наших партнерів і ЄБРР, АТПП, USAID — ми запрошуємо й інших партнерів для створення дуже якісного ринку, якісних бірж в Україні, які зовсім по-іншому дадуть можливість залучати капітал в економіку і управляти ним в економіці України”, — повідомив Шмигаль.

  Саша Картер

  Источник: УНН

  e-finance.com.ua

  Увага!!! При передруку матеріалів з E-FINANCE.COM.UA активне посилання (не закрите в теги noindex або nofollow, а саме відкрите!!!) на портал "Фінансові новини E-FINANCE.COM.UA" обов'язкове.

  WARNING! When reprinting materials from E-FINANCE.COM.UA, it is mandatory to include an active link (not closed in noindex or nofollow tags) to the portal "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" that remains open.

  WARNUNG!!! Beim Nachdruck von Materialien von E-FINANCE.COM.UA ist ein aktiver Link (nicht geschlossen in Noindex- oder Nofollow-Tags, sondern offen!!!) zum Portal „Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA“ obligatorisch.

  OSTRZEZENIE!!! Podczas przedrukowywania materialow z E-FINANCE.COM.UA, aktywny link (nie zamkniety w tagach noindex lub nofollow, ale raczej otwarty!!!) do portalu "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" jest obowiazkowy.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  E-mail: info@e-finance.com.ua

  © E-FINANCE.COM.UA. Усі права захищені. При використанні інформації в електронному вигляді активне посилання на e-finance.com.ua є обов'язковим. Думки авторів можуть збігатися з позицією редакції. За зміст реклами відповідальність несе рекламодавець. Права на інформацію належать e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Alle Rechte vorbehalten.
  Bei der Nutzung von Informationen in elektronischer Form ist ein aktiver Hyperlink zu e-finance.com.ua erforderlich. Die Meinungen der Autoren stimmen möglicherweise nicht mit der redaktionellen Haltung überein. Für den Inhalt der Anzeigen ist der Werbetreibende verantwortlich. Die Informationsrechte liegen bei e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. All rights reserved.
  When utilizing information in electronic format, an active hyperlink to e-finance.com.ua is required. The opinions of the authors may not align with the editorial stance. The advertiser is responsible for the content of advertisements. Information rights belong to e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Podczas korzystania z informacji w formacie elektronicznym wymagane jest aktywne hiperłącze do e-finance.com.ua. Opinie autorów mogą nie pokrywać się ze stanowiskiem redakcji. Za treść ogłoszeń odpowiada reklamodawca. Prawa informacyjne należą do e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном формате активная гиперссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. Рекламодатель несет ответственность за содержание рекламных объявлений. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.