• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Накопичувальна пенсія: Шмигаль каже, запроваджувати почнуть вже цього року
  Опубликовано: 2021-02-09 17:30:10

  У 2021 році в Україні планується запровадження накопичувальної пенсійної системи. Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час виступу на форумі “Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді”, передає кореспондент УНН.

  Цитата:

  “Впевнений, що цього року ми всі побачимо вже запровадження законодавства і запровадження такої накопичувальної системи в Україні”, — заявив Шмигаль.

  З його слів, уряд активно працює над цим з профільним комітетом Верховної Ради.

  Деталі

  Шмигаль вказав, що уряд буде рухатись у напрямку створення накопичувальної пенсійної системи, адже наразі солідарна пенсійна системи "вичерпує себе як та система, яка дає можливість отримувати достойні і достатні пенсії". А запровадження накопичувальної пенсійної системи, з його слів, має забезпечити "достойні пенсії", і це — "елемент інвестицій в економіку, тому що накопичувальна пенсійна система — це один з найбільших інвесторів у тих економіках, де вона існує".

  Що було раніше

  У листопаді 2020 року уряд ухвалив рішення про рекомендацію ВР ухвалити законопроект щодо збільшення єдиного соціального внеску на 7 та на 15% для людей з важкою професією.

  Так, пропонується збалансувати солідарну систему накопичувальним рівнем, коли особа має власний накопичувальний рахунок, на який щомісяця вона і її роботодавець сплачують внески.

  Інші плани уряду на 2021 рік

  Окрім пенсійної системи, зі слів очільника уряду, у 2021 році планується робота щодо ринків енергоресурсів, ринку газу, ринку землі — його повноцінний початок функціонування. Уряд планує продовжити реформу митниці, Державної податкової служби.

  “Створення, початок створення — на жаль, неможливо створити фондовий ринок в державі за один рік, тому початок створення фондового ринку за сприяння наших партнерів і ЄБРР, АТПП, USAID — ми запрошуємо й інших партнерів для створення дуже якісного ринку, якісних бірж в Україні, які зовсім по-іншому дадуть можливість залучати капітал в економіку і управляти ним в економіці України”, — повідомив Шмигаль.

  Саша Картер

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  До уваги самозайнятих осіб, які одночасно є найманими працівниками (застрахованими особами)  Доходи отримані у вигляді процентів, нарахованих на поточний (депозитний) рахунок у банківській установі: що у декларації про майновий стан і доходи?  Великі платники зменшують фінансовий результату до оподаткування на суму від’ємного значення об’єкта оподаткування з особливостями  Особливості заповнення реєстраційної заяви за формою № 1-ПДВ особами, які проводять господарську діяльність менше ніж 12 місяців  Чи є об’єктом оподаткування акцизним податком операції списання знищеного, зіпсованого, втраченого підакцизного товару?  Податковий календар на 30 травня 2022 року  Набрали чинності норми законодавства про працю щодо посилення захисту прав працівників  Закон України № 2260: мораторій на проведення податкових перевірок у період дії воєнного стану  Затверджено порядок надання органами місцевого самоврядування контролюючим органам в електронному вигляді інформації про виділення земельних ділянок  Видобування залізних руд: платники рентної плати поповнили місцеві бюджети Дніпропетровської області більш ніж на 1 млрд грн
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.