• Главная
  • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
  • АРХИВ
  • Финансисту
  • Бухгалтеру
  • Малому бизнесу
  • Аналитика
  • Реклама
  • Контакты
  • RSS feed
  • Издается с 9 сентября 2005 года
  • Яку адресу слід зазначати у податковій декларації про майновий стан і доходи?
    Опубликовано: 2021-02-24 14:54:30

    Головне   управління  ДПС  у  м. Києві   інформує,  що в податковій декларації про майновий стан і доходи платник податків повинен зазначити актуальні дані про адресу місця проживання, за якою здійснюється листування з платником.
    Пунктом 45.1 ст. 45 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) передбачено, що податковою адресою платника податків - фізичної особи визнається місце її проживання, за яким вона береться на облік як платник податків у контролюючому органі. Платник податків - фізична особа може мати одночасно не більше однієї податкової адреси.
    Водночас зауважимо, податкова декларація повинна містити такі обов’язкові реквізити, як місце проживання платника податків (п. 48.3 ст. 48 ПКУ). Під час прийняття податкової декларації уповноважена посадова особа контролюючого органу, в якому перебуває на обліку платник податків, зобов’язана перевірити наявність та достовірність заповнення всіх обов’язкових реквізитів, передбачених пп. 48.3 та 48.4 ст. 48 ПКУ.
    Тобто, платник податків повинен зазначити в податковій декларації актуальні дані про адресу місця проживання. За такою адресою контролюючим органом може бути надіслано (вручено) платнику податків податкове повідомлення-рішення.
    Звертаємо увагу, фізичні особи – платники податків у разі зміни особистих даних, а саме: місця проживання (податкової адреси),  прізвища, імені, по батькові тощо, зобов´язані інформувати про такі зміни контролюючі органи шляхом подання Заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (форма № 5 ДР) або Заяви про внесення змін до окремого реєстру Державного реєстру фізичних осіб – платників податків щодо фізичних осіб, які обліковуються за серією та/або номером паспорта  (форма № 5 ДРП)
    Подробиці щодо подання відомостей за формою № 5 ДР у відео: https://www.youtube.com/watch?v=-UOQHkl4-5w

    Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

    Новости рубрики:


    Які витрати на сплату видатків на будівництво (придбання) доступного житла включаються до складу податкової знижки?



    Яка перевірка проводиться та у які строки у разі неподання або несвоєчасного подання податкових декларацій (розрахунків)?



    Яка відповідальність передбачена за порушення правил сплати (перерахування) узгоджених сум грошових зобов’язань?



    Щодо повторного включення до доходу єдинника І-ІІІ груп суми доходу в готівковій формі від продажу товарів (робіт, послуг) та відображеної в обліку доходів при її отриманні, у разі внесення її на поточний рахунок підприємця



    Рада готується збільшити бюджет на 270 млрд грн. Профільний комітет дав «зелене світло»



    Платник податку на прибуток з 01.05.2022 перейшов на сплату єдиного податку за ставкою 2% та відновив сплату податку на прибуток підприємств з 01.06.2022: які показники діяльності враховуються у фінансовій звітності за півріччя 2022 року?



    Особливості проведення розрахункової операції у разі продажу товарів з доставкою товарів через служби доставки



    Окремі випадки розрахунку кількості днів затримки сплати сум грошових зобов’язань для визначення розміру штрафних санкцій, передбачених п. 124.1 ст. 124 ПКУ



    Нарахування штрафних санкцій та пені платником податку у разі заниження податкового зобов’язання у поданій податковій звітності, граничні терміни подання якої припадали на період до 24.02.2022



    Щодо валютного контролю деяких операцій з експорту та імпорту товарів




    E-FINANCE.COM.UA
    Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
    Тел.: +380-50-441-7388

    bigmir)net TOP 100
    Яндекс.Метрика

    Яндекс цитирования
    © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
    При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.