• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • На Донеччині нанесено збитків аграрному товариству на 22 млн грн
  Опубликовано: 2021-09-24 15:09:21

  Управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Донецькій області спільно зі Слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Донецькій області  встановлено факти нанесення збитків державному сільськогосподарському товариству, що входить до складу Національної аграрної академії наук України, протягом 2020-2021 років на суму 22,2 млн гривень.
  У ході аналітичного дослідження співробітниками ГУ ДПС у Донецькій області було встановлено факти перерахування державним сільськогосподарським товариством коштів на адресу підприємств, які нібито здійснювали роботи з посадки та збирання врожаю, внесення добрив та інших польових робіт. Власні можливості державного товариства надають змогу вищезазначені роботи виконувати власними силами без залучення сторонніх організацій. Крім цього, встановлено, що підприємства, які було долучено до проведення польових робіт, не мають трудового потенціалу, відсутня технічна складова для виконання зазначеного обсягу робіт.
  Сума нанесених збитків державному сільськогосподарському товариству склала 22,2 млн гривень.
  На теперішній час проводиться досудове розслідування Слідчим управлінням Головного управління Національної поліції у Донецькій області.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Від юридичних осіб Дніпропетровської області до місцевих бюджетів надійшло понад 3,1 млн грн туристичного збору  Чи є об’єктом оподаткування акцизним податком операції з реалізації роздрібної торгівлі пива безалкогольного?  Від фізичних осіб Дніпропетровщини місцеві бюджети протягом січня – вересня 2021 року отримали майже 109,5 млн грн податку на нерухомість  Заява для одержання ліцензії на право виробництва рідин, що використовуються в електронних сигаретах, подається у довільній формі  Плата за суборенду земельної ділянки державної та комунальної власності не може перевищувати орендну плату  Платники Дніпропетровської області з початку 2021 року поповнили місцеві бюджети рентними платежами більше ніж на 1,3 млрд грн  Сільськогосподарський товаровиробник отримав суму відсотків за депозитом, безповоротну та поворотну фінансову допомогу: що з доходом?  За неведення обліку доходів і витрат ФОП на загальній системі оподаткування передбачена адміністративна відповідальність  Платниками Дніпропетровського регіону поповнено місцеві бюджети збором за місця для паркування та туристичним збором майже на 26,2 млн гривень  Фізособа отримує проценти, нараховані на державні цінні папери (облігації): оподаткування ПДФО
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.