• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Мобільний трафік за 10 років зріс у 300 разів – Ericsson
  Опубликовано: 2021-12-01 15:30:59

  Компанія Ericsson представила десятий випуск свого щорічного звіту Ericsson Mobility Report щодо тенденцій у галузі зв'язку. Відтоді як 10 років тому було опубліковано перший звіт, трафік у мережах мобільного зв'язку зріс майже у 300 разів.

  "Мобільний зв'язок дуже сильно впливає на суспільство та бізнес упродовж останніх 10 років. Оцінюючи перспективи до 2027 року, ми дійшли висновку, що мобільні технології стануть ще більш важливою частиною нашого життя та роботи. Результати Ericsson Mobility Report говорять про те, що світ змінюється все швидше, і це відбувається завдяки мобільним технологіям", — каже Фредрік Джейдлінг, виконавчий віцепрезидент та голова напрямку мереж зв'язку компанії Ericsson.

  Експерти Ericsson вважають найбільш важливими тенденціями глобальне поширення зв'язку 5G, помітне збільшення мобільного трафіку та важливість інтернету речей (IoT).

  Глобальне поширення зв'язку 5G
  До кінця 2021 року в мережах п'ятого покоління (5G) буде 660 млн підключень. Зокрема, за третій квартал 2021 року з'явилося 98 млн нових 5G-підключень та 48 млн нових підключень у мережах 4G. Популярність мереж 5G обумовлена високим попитом на послуги зв'язку в Китаї та Північній Америці та зниженням цін на 5G-пристрої. Внаслідок швидкого розвитку до кінця 2021 року в зоні дії мереж 5G проживатимуть 2 млрд людей. У 2027 році на цих територіях житиме 75% світового населення — на зв'язок п'ятого покоління припадатиме приблизно 50% мобільних підключень (4,4 млрд) та 62% світового трафіку смартфонів.

  Велике зростання мобільного трафіку
  З 2011 року до мобільних мереж у всьому світі підключено 5,5 млрд смартфонів. Смартфони роблять великий внесок у стрімке збільшення мобільного трафіку, що зріс у третьому кварталі 2021 року на 42% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. З урахуванням мереж фіксовано-бездротового доступу (FWA) загальносвітовий трафік у третьому кварталі 2021 року становив 78 ЕБ (ексабайт) на місяць. Прогнозований обсяг до кінця 2027 року — 370 ЕБ на місяць.

  Розвиток інтернету речей (IoT)
  Інтернет речей (IoT) також розвивається і робить істотний внесок у трафік. Найбільший сегмент IoT — пристрої, підключені до широкосмугового Інтернету. До кінця 2021 року в сегменті IoT частка широкосмугового інтернету становитиме 47%, частка 2G/3G – 37%, а частка технологій масового IoT (Massive IoT) — 16%. Технології масового інтернету речей застосовуються в компактних медичних пристроях, для логістичних цілей і відстеження переміщення товарів, а також для моніторингу стану навколишнього середовища та передачі показань розумних лічильників. Пристрої Massive IoT найближчими роками набудуть широкого поширення по всьому світу — на їхню частку припадатиме 51% IoT-підключень у 2027 році.

  Андрей Квятковский

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.