• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Порядок застосування РРО/програмних РРО: у Новомосковському регіоні відбулась зустріч з представниками малого бізнесу
  Опубликовано: 2022-01-13 14:58:52

  До уваги платників податків, сьогодні 11 січня 2022 року, на території Личківської територіальної громади за запрошенням депутата Личківської об’єднаної територіальної громади – Матюшина Леоніда Сергійовича відбулася робоча зустріч представників ГУ ДПС у Дніпропетровській області з суб’єктами малого бізнесу з питань щодо змін в податковому законодавстві та порядку ведення документації, а також подання звітності до податкових органів.
  Зустріч відбулась за участі від Головного управління ДПС у Дніпропетровській області: заступника начальника – Ольги МАЗУР, заступника начальника відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту – Романа ДУДНИКА, начальника Новомосковської ДПІ – Олени ЧЕРВОНЯЩОЇ, заступника начальника Магдалинівської ДПІ – Антоніни ТИШКЕВИЧ, головного державного інспектора Дніпровсько-Новомосковського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок Наталії МАТЯШОВОЇ; від Личківської територіальної громади – заступника голови – Лариси БУРЯК та платників податків.
  Захід у режимі онлайн відкрила заступник начальника Головного управління ДПС у Дніпропетровській області – Ольга МАЗУР, яка після привітання зупинилась на питанні простоти та зручності використання РРО (ПРРО) фізичними особами – підприємцями, що є платниками єдиного податку 2,3,4 груп.
  Під час зустрічі розглядалися питання щодо порядку та строків проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування;реєстрації та обліку РРО (ПРРО), книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок;змін у податковому законодавстві з 01.01.2022 для фізичних осіб – підприємців платників єдиного податку;сплати земельного податку з громадян, орендної плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та застосування електронних сервісів ДПС, приймання податкової звітності, реєстрації та обліку платників податків.
  Наприкінці заходу заступник голови Личківської територіальної громади – Лариса БУРЯК подякувала представникам ГУ ДПС у Дніпропетровській області за проведену робочу зустріч та повідомила, що з метою досягнення позитивних результатів у наповненні місцевих бюджетів вона та її команда готові до співпраці.
  Зустріч пройшла у форматі конструктивного діалогу та була корисною як для працівників податкової служби Дніпропетровщини так і для суб’єктів малого бізнесу.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.