• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • На пенсії за травень вже пішло 33 млрд грн
  Опубликовано: 2022-05-18 17:30:44

  На пенсійні виплати за травень в Україні уже спрямовано 33 млрд грн, повідомили у Пенсійному фонді, пише УНН.

  Цитата

  "Станом на 17 травня на пенсійні виплати за травень спрямовано 33,0 млрд грн, в т. ч. 9,0 млрд грн – на виплату пенсій через АТ “Укрпошта”, 24,0 млрд грн – через уповноважені банки", - йдеться у повідомленні.

  Деталі

  Уповноваженими банками зараховано на рахунки пенсіонерів 100% профінансованих сум. За повідомленням АТ “Укрпошта” станом на 16 травня доставлено 69,65% профінансованої суми за травень, вказали у ПФУ.

  У травні надано 392,6 тис. пенсійних послуг особам, які звернулися до органів Пенсійного фонду України, у тому числі 17 травня – 41,2 тисячі.

  Доповнення

  4 травня в Україні почали виплачувати пенсії за травень.

  При цьому Україна зіткнулася з дефіцитом бюджету через вторгнення рф. За оцінками, Україні потрібно від 5 до 7 мільярдів доларів на місяць, щоб компенсувати цей дефіцит.

  Єврокомісія, як очікується, 18 травня запропонує фінансовий пакет у координації із союзниками та міжнародними організаціями, щоб допомогти покрити фінансовий дефіцит України обсягом 15 мільярдів доларів протягом наступних трьох місяців. Сама Єврокомісія, за повідомленнями, має запропонувати Києву кредити на суму від 7 до 9 мільярдів євро для фінансування невідкладних потреб уряду. Гроші підуть на виплату зарплат, пенсій та лікарняних витрат.

  Окрім того, міністри фінансів країн G7 мають намір цього тижня узгодити пакет допомоги Україні обсягом 15 млрд євро (15,80 млрд доларів). За повідомленнями, пакет охоплюватиме три місяці з короткостроковим фінансуванням переважно у вигляді грантів, які, на відміну від кредитів, не потрібно повертати. Сполучені Штати вже нібито запропонували внести половину допомоги у вигляді грантів на суму 7,5 млрд доларів.

  Юлія Шрамко

  Джерело: УНН

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Випадки, в яких податкова звітність вважається прийнятою контролюючим органом  Розмір єдиного внеску при виплатах працівнику – особі з інвалідністю за ЦПД  Операційні системи, які підтримують ПЗ «ІІТ Користувач ЦСК-1»  Період, за який вперше застосовуються коригування фінансового результату до оподаткування, пов’язаного з отриманням грантів  Орендар повертає орендодавцю поліпшений об’єкт оренди: наслідки з ПДВ  Оновлено Інструкцію про ведення касових операцій банками в Україні  Податковий календар на 30 червня 2022 року  Випадки, в яких роботодавець під час дії воєнного стану зобов’язаний надати відпустку без збереження заробітної плати на вимогу працівника  Внесено зміни до Порядку ведення обліку податків, зборів та інших платежів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, внесених на єдиний рахунок  У січні – травні поточного року від платників рентної плати Дніпропетровщини за видобування кам’яного вугілля до держбюджету надійшло майже 98 млн грн
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.