• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Тільки гуманітарних та соціальних виплат Україні потрібно 5 млрд доларів щомісяця, - Марченко
  Опубликовано: 2022-05-20 12:00:36

  Міністр фінансів Сергій Марченко на сесії міністрів фінансів та Центробанків країн “Великої сімки” заявив, що лише для фінансування гуманітарних та соціальних виплат Україні потрібно 5 млрд доларів щомісяця. Про це Марченко написав на Facebook.

  "Щойно виступив на сесії Міністрів фінансів і керівників центробанків країн G7, керівництва ЄС, МВФ і Світового Банку, що проходить зараз у Німеччині. Війна в Україні та її наслідки є головними темами зустрічі в Бонні", — написав Марченко.

  Марченко також окреслив ключові тези, які він озвучив під час свого виступу на сесії:

  - Військова допомога, фінансування та жорсткі санкції – необхідні складові, які пришвидшать нашу перемогу.

  - Російська агресія є глобальною загрозою та призведе до катастрофічних наслідків, якщо її не зупинити.

  - Для якнайшвидшої перемоги Україна потребує більш активного фінансування від наших міжнародних партнерів. Пріоритетом є грантові засоби, оскільки нам важливо не збільшувати боргове навантаження.

  - Щомісячна потреба українського бюджету для фінансування лише соціальних та гуманітарних потреб становить 5 млрд дол. США. Ці розрахунки підтверджені командами МВФ та Світового банку. І якщо в березні ми могли говорити з партнерами про розрахунки та планування, то зараз ми говоримо про конкретні дії та чітко визначені кроки.

  – Вже зараз ми працюємо над планом відновлення України від руйнівних злочинних дій Росії. Заморожені активи РФ мають бути спрямовані на відновлення зруйнованої інфраструктури.

  Нагадаємо, за підсумками зустрічі міністрів фінансів G7 міністр фінансів Німеччини заявив, що Німеччина готова виділити Україні короткострокову бюджетну підтримку в 1 млрд євро.

  Степан Крьока

  Інф. delo.ua

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Випадки, в яких податкова звітність вважається прийнятою контролюючим органом  Розмір єдиного внеску при виплатах працівнику – особі з інвалідністю за ЦПД  Операційні системи, які підтримують ПЗ «ІІТ Користувач ЦСК-1»  Період, за який вперше застосовуються коригування фінансового результату до оподаткування, пов’язаного з отриманням грантів  Орендар повертає орендодавцю поліпшений об’єкт оренди: наслідки з ПДВ  Оновлено Інструкцію про ведення касових операцій банками в Україні  Податковий календар на 30 червня 2022 року  Випадки, в яких роботодавець під час дії воєнного стану зобов’язаний надати відпустку без збереження заробітної плати на вимогу працівника  Внесено зміни до Порядку ведення обліку податків, зборів та інших платежів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, внесених на єдиний рахунок  У січні – травні поточного року від платників рентної плати Дніпропетровщини за видобування кам’яного вугілля до держбюджету надійшло майже 98 млн грн
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.