• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Щодо обліку в контролюючих органах військових частин
  Опубликовано: 2022-05-20 10:24:20

  Головне управління ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома, що Державна податкова служба України звертає увагу на дотримання законодавчих та нормативно-правових актів щодо обліку в контролюючих органах військових частин.
  Відповідно до пункту 64.4 статті 64 Податкового кодексу України на обліку у контролюючих органах за місцем своєї дислокації перебувають військові частини.
  Облік військових частин у контролюючих органах здійснюється відповідно до Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 грудня 2011 року за № 1562/20300 із змінами (далі – Порядок обліку).
  Зокрема, перелік документів, що подаються для взяття на облік військовими частинами, визначений пунктом 4.3 Порядку обліку, а саме: заява за формою № 1-ОПП, завірена копія свідоцтва про реєстрацію/підтвердний документ факту створення військової частини як юридичної особи – платника податків, копія документа про присвоєння коду ЄДРПОУ військової частини. Стосовно місцезнаходження військових частин, які не включені до Єдиного державного реєстру, до Єдиного банку даних вносяться лише ті частини адресних даних, які вказують на АР Крим, області, міста Київ та Севастополь.
  Отже військовим частинам для взяття на облік необхідно дотримуватись вимог пункту 4.3 Порядку обліку.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Випадки, в яких податкова звітність вважається прийнятою контролюючим органом  Розмір єдиного внеску при виплатах працівнику – особі з інвалідністю за ЦПД  Операційні системи, які підтримують ПЗ «ІІТ Користувач ЦСК-1»  Період, за який вперше застосовуються коригування фінансового результату до оподаткування, пов’язаного з отриманням грантів  Орендар повертає орендодавцю поліпшений об’єкт оренди: наслідки з ПДВ  Оновлено Інструкцію про ведення касових операцій банками в Україні  Податковий календар на 30 червня 2022 року  Випадки, в яких роботодавець під час дії воєнного стану зобов’язаний надати відпустку без збереження заробітної плати на вимогу працівника  Внесено зміни до Порядку ведення обліку податків, зборів та інших платежів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, внесених на єдиний рахунок  У січні – травні поточного року від платників рентної плати Дніпропетровщини за видобування кам’яного вугілля до держбюджету надійшло майже 98 млн грн
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.