• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Британія обклала податком надприбутки нафтогазових компаній
  Опубликовано: 2022-05-27 15:00:08

  Велика Британія обклала 25%-им податком надприбутки нафтогазових компаній. Про це повідомляється на сайті британського уряду.

  Ціни на нафту з початку минулого року зросли майже вдвічі, а ціни на газ – ще більше, що призвело до значного збільшення прибутків енергетичних компаній. Британський уряд вважає, що вони мають поділитися цими грішми.

  "Новий збір стягуватиметься з прибутку нафтогазових компаній за ставкою 25%. Він буде тимчасовим, і коли ціни на нафту та газ повернуться до історично більш нормальних рівнів, податок буде поступово скасовано", – цитує міністра фінансів Ріші Сунака The Guardian.

  Загальна ставка податку на прибуток разом з чинними 40% збільшиться до 65%.

  Британський уряд планує отримати внаслідок підвищення додаткові 5 млрд фунтів протягом перших 12 місяців. Гроші пустять на фінансування широкої програми субсидій.

  Усі домогосподарства Великої Британії отримають 400 фунтів знижки за комунальними тарифами, а 8 млн найбідніших сімей – додатково по 650 фунтів прямих виплат. Також передбачаються додаткові виплати пенсіонерам та особам з інвалідністю.

  Андрей Водяный

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Випадки, в яких податкова звітність вважається прийнятою контролюючим органом  Розмір єдиного внеску при виплатах працівнику – особі з інвалідністю за ЦПД  Операційні системи, які підтримують ПЗ «ІІТ Користувач ЦСК-1»  Період, за який вперше застосовуються коригування фінансового результату до оподаткування, пов’язаного з отриманням грантів  Орендар повертає орендодавцю поліпшений об’єкт оренди: наслідки з ПДВ  Оновлено Інструкцію про ведення касових операцій банками в Україні  Податковий календар на 30 червня 2022 року  Випадки, в яких роботодавець під час дії воєнного стану зобов’язаний надати відпустку без збереження заробітної плати на вимогу працівника  Внесено зміни до Порядку ведення обліку податків, зборів та інших платежів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, внесених на єдиний рахунок  У січні – травні поточного року від платників рентної плати Дніпропетровщини за видобування кам’яного вугілля до держбюджету надійшло майже 98 млн грн
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.