• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • І фермер ситий, і довкілля ціле. Онлайн-курс, який навчить вести сільське господарство так, щоб виграли всі
  Опубликовано: 2022-06-02 11:07:01

  Третина українських сільгосп земель недоступні для обробки через повномасштабну війну росії проти України. Тому і фермери, і держава налаштовані активізувати агровиробництво, аби тимчасова втрата земель не вплинула на забезпеченість їжею українців та українок.
   
  Та більша інтенсивність сільськогосподарської діяльності не має перетворитися на експлуатацію довкілля. Навпаки, лише у здоровому довкіллі можливий здоровий врожай.  А з виснаженими ґрунтами й забрудненими водами про фермерський успіх взагалі можна забути. Та чи можливо вести успішне господарство і при цьому не шкодити довкіллю? Звісно!
   
  Онлайн-курс «Екопрактики для сільського господарства та громад» розповість, як відмовитися від застарілого підходу «більше = краще», який руйнує і довкілля, і врешті й саме сільське господарство. Натомість він навчить, як розуміти екологічні проблеми, які постають перед вашим господарством, ефективно адаптуватися до них і розвиватися збалансовано, екологічно, та врешті – економічно вигідно. 
   
  Онлайн-курс складається із 5 модулів, у яких ми розповімо: 
   
  Чому важливо більш стало підходити до ведення господарства.
  Як законодавчо регулюється вплив агросектору на довкілля в Україні та ЄС.
  Які практики допоможуть вам зменшити вплив на довкілля та вплив довкілля на ваші ферми.
  Як природа може стати вашим союзником і допомагати вашому господарству розвиватися.

  Запрошуємо представників і представниць об’єднаних територіальних громад, органів місцевого самоврядування, сільськогосподарських дорадчих служб, сільгоспвиробників і студентів аграрних спеціальностей пройти курс і дізнатися, що робити, аби довкілля та сільське господарство були не ворогами, а партнерами, і допомагали одне одному.  
   
  Курс підготувала ГО «Екодія» спільно із партнерами та платформою Prometheus. А про кращі сільгосппрактики вам розповідатимуть:
   
  Анна Даниляк, експертка з екологізації сільського господарства та сталого сільського розвитку Центру екологічних ініціатив «Екодія»; 
  Михайло Амосов, експерт із землекористування, керівник відділу екологізації промисловості Центру екологічних ініціатив «Екодія»;  
  Катерина Шор, юристка, менеджерка проєктів екологічної організації “Інформаційний центр “Зелене досьє”, координаторка інформаційного порталу про органічне виробництво OrganicInfo.ua; 
  Алла Кучерова, старша викладачка кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне); 
  Наталія Чоловська,  експертка з питань органічного сільського господарства, директорка громадської організації “Екотерра” (м. Львів) 
  Оксана Девіс, міжнародна та національна експертка з питань адаптації до кліматичних змін у секторах землекористування та інтегрованого управління природними ресурсами;
  Доктор Ольга Ігнатенко, експертка зі сталого виробництва та споживання, спеціалістка з екологічного комплаєнсу для проєктів міжнародних донорів;
  Маркус Меєр (Markus Meyer), професор із охорони природи на національному й міжнародному рівнях,  Університет прикладних наук Анхальту (Німеччина).  

  Реєстрація на курс стартує 1 червня на платформі Prometheus тут.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.